Fasádna vata

Zobrazených 1–20 z 34 výsledkov.

Zobrazených 1–20 z 34 výsledkov.

Pri výbere správnej tepelnej  izolácie fasádnej vaty je potrebné poznať tepelnoizolačné vlastnosti materiálu, z ktorého je vyrobená, nakoľko každá stavba je individuálna a má špecifické požiadavky. U nás máme v ponuke viacero typov riešenia tepelnej izolácie značiek Rockwool a Ursa. Radi Vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru – napíšte nám na stavebniny@mplstavro.sk alebo vyplňte kontaktný formulár.

Vytvorte svojmu domu osobný a jedinečný vzhľad s modernými fasádami! Zateplenia sú jedným zo spôsobov, akými môžete originalitu a osobný výber dodať svojmu obydliu. Vyberte si, ako chcete, aby vyzeral váš dom a aby ste sa s ním cítili dobre. Inšpirácie pre fasádne materiály a trendy nájdete tu.

1. Inšpirujte sa pre zateplenie svojho domu!
Ak ste sa rozhodli pre zmenu a zateplenie domu, je tu veľa možností. Ak ste nároční na estetiku, skúste nádherné kamenné výrobky alebo venčové panely, ktoré dodajú vašej fasáde elegantnú a sofistikovanú atmosféru. Ak chcete, aby váš dom vyzeral moderný, skúste laminované fasády alebo farebné obklady, ktoré dodajú vašej fasáde dynamický a nový vzhľad. Pre efektívne zateplenie môžete použiť kamennú vlnu Rockwool alebo fasádny polystyrén.

2. Fasádna vata Rockwool pre zateplenie domu
Fasádna vata Rockwool je veľmi obľúbeným materiálom pre zateplenie, pretože je ľahká, odolná a účinná. Je to vynikajúci termoizolačný materiál, ktorý je ľahký, trvanlivý a má dobrú schopnosť absorbovať zvuk. Ďalším obľúbeným materiálom pre zateplenie domu je fasádny polystyrén, ktorý je ľahký, odolný, a má vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. Tieto materiály sú ideálne pre zateplenie a sú veľmi efektívne pri udržiavaní teploty v domove.

Vyberte si materiály a farby, ktoré sa vám páčia a vytvorte si vlastnú jedinečnú fasádu. Ak chcete spoľahlivo zatepliť fasádu vášho domu, kamenná vlna Rockwool a fasádny polystyrén sú ideálnou voľbou. Dobrou správou je, že sú tieto materiály veľmi efektívne a ekonomicky výhodné. Inovatívne fasády sú úžasnou príležitosťou na oživenie vzhľadu vášho domu!

Ako inak využiť polystyrén sa dozviete aj v našom blogu: