Fasádne systémy

Zobrazených 1–20 z 76 výsledkov.

Zobrazených 1–20 z 76 výsledkov.

Fasádne systémy pre zateplenie fasád domov, bytoviek a budov.

Zateplenie fasády domu je veľmi dôležitou investíciou do životného prostredia. Preto je nutné kúpiť si produkt, ktorý je vhodný pre vašu fasádu.

Fasádne systémy poskytované viacerými výrobcami, vrátane ETICS. Napr. výrobca Ceresit má v ponuke penetráciu, hĺbkovú penetráciu, univerzálne stierkovacie lepidlo, polyuretánové lepidlo na polystyrén, silikónový náter, silikónovú omietku, bielu lepiacu a stierkovaciu maltu.

Fasádne systémy pre zateplenie fasád domov, bytoviek a budov.

Fasádne systémy poskytované viacerými výrobcami, vrátane ETICS. Napr. výrobca Ceresit ám v ponuke penetráciu, hĺbkovú penetráciu, univerzálne stierkovacie lepidlo, polyuretánové lepidlo na polystyrén, silikónový náter, silikónovú omietku, bielu lepiacu a stierkovaciu maltu.

Penetrácia je materiál na stieranie fasády s ľahkosťou pokrytia 2-3mm až 5 mm. Väčšinou sa používa pri novostavbách alebo rekonštrukcii domov za účelom zateplenia stavieb.

Fasádne systémy pre zateplenie fasád domov, bytoviek a budov. Fasády je možné zatepliť viacerými spôsobmi – napríklad ETICS (Ekonomický tepelný izolačný systém). ETICS je oceľový konštrukčný systém ktorý sa používa na ochrane ako pôvodného stavu tak aj novostavby pred mechanickým poškodením. V roku 2005 bolo odobratých približne 20 % celého svetového trhu. V súčasnosti je najpoužívanejším systémom na zateplenie fasád. ETICS je veľmi ekonomický.

Zateplenie fasády je proces zameraný na zlepšenie efektívnosti využívania tepla (hrebeňov) a izolácie proti chladu (zem). Zateplenie fasády môže byť realizované jednoduchými metódami alebo použitím komplikovaných technológií, ktoré sú prispôsobené konkrétnym podmienkam stavby. Vo väčšine prípadov sa využíva postup samačkovej stierky, lebo jeho účinnosť je vysoká a je cenovo dostupný.