Obrubníky

Zobrazených 1–20 z 58 výsledkov.

Zobrazených 1–20 z 58 výsledkov.

Žiadna krásna záhrada sa nezaobíde bez záhradných a betónových obrubníkov. Vytvorte na terase či v záhrade zaujímavé kontrasty medzi trávou a dlažbou, vyplňte priestor v okolí kríkov a záhonov ozdobným štrkom či drevenou kôrou tak, aby vám nepadali na trávnik.

Bez betónových obrubníkov sa nezaobíde žiadna stavba. Či už sa jedná o dokončenie betónovými obrubníkmi vo Vašej záhrade, prípadne pred domom na ceste. Ide o vďačný doplnok pre ukončenie a oddelenie priestoru.

V našej ponuke nájdete betónové obrubníky od výrobcov ako ABW, Premmac, Diton, Leier, Beton Brož a iné. Cestné, nájazdové cestné, chodníkové ale aj záhradné, či arkádové. Všetky tieto typy držíme pre Vás skladom.

Záhradná palisáda od značkového výrobcu FASTRADE s pojazdnou plochou pre kosačku sa hodí všade tam, kde by ste museli trávnik strihať ručne. Oceníte ju najmä ako obrubu záhonov, pri vymedzení plôch okolo kríkov, stromov či lemovaní plotových stien.
Neviditeľný obrubník z našej ponuky, taktiež od výrobcu FASTRADE, sa vyznačuje trvanlivosťou, mechanickou odolnosťou, pružnosťou a jednoduchou inštaláciou. Vďaka tomu, že je ľahko ohýbateľný môžete vytvárať rôzne zaujímavé tvary, oblúky krivky či kružnice nevynímajúc. Jeho praktickosť podčiarkuje žliabok, do ktorého je možné aplikovať káble či hadicu.
Záhradné obrubníky aj palisády, rovnako ako aj ďalší tovar z našej širokej ponuky môžeme doviezť až k dverám vášho domu.