Vodoinštalácia

Zobrazených 1–20 z 443 výsledkov.

Zobrazených 1–20 z 443 výsledkov.

Vodoinštalácia MPL Stavro

Vodoinštalácia to sú tvarovky a trubky, armatúry, inštalatérske vodovodné potreby a v neposlednom rade kanalizácia.

Armatúry

V sekcii armatúry vrámci vodoinštalácie sme si pre Vás v stavebninách MPL Stavro pripravili produkty ako napríklad LDPE T-kusy, rôzne veľkosti spojok od 1”, 1/2″, či poistných ventilov.

Inštalatérske potreby

v stavebninách MPL Stavro v sebe zahŕňajú flexi hadice, guľové ventily na vodu ale aj na plyn, guľové ventily vpúšťacie a aj vypúšťacie, mosadzné “hadičníky”.  Izoláciu potrubia Mileron, pozinkované kolená, koleno na skrutke, inštalatérske konope, krytky, nerezové flexi hadice,  nerezové spony, objímky, Ypsilonové odbočky (aj plastové), Aluminiové trubky, práčkové hadice, PPR trubky. Ďalej u nás nájdete práčkové guľové ventily, redukcie, rukoväte, ružice, shell ventily, teflónové pásky a tesnice nite a ďalšie.

Vodoinštaláciu, ktorú potrebujete na opravu vodovodného potrubia, kanalizácie či zapojenie bojlera môžete objednávať pohodlne a bezpečne online cez e-shop stavebnín MPL Stavro v Trenčíne. Tovar starostlivo zabalíme a doručíme priamo k vám domov.

V sekcii Vodoinštalácia nájdete okrem rôznych priemerov a dĺžok PVC rúr a potrubí tiež  trubky, tvarovky, spojky či armatúry a tiež ventily či izolácie potrubí. Vyberať si môžete tiež zo širokej ponuky inštalatérskych potrieb, doplnkov a nevyhnutných drobností, ktoré budete potrebovať pri vodoinštalatérskych prácach, opravách v domácnosti či rekonštrukcii.

Šetrite čas aj peniaze. Kvalitné a overené produkty nakúpite na našom e-shope výhodne a efektívne – vďaka precíznemu vyhľadávaniu a prehľadnému rozdeleniu do kategórií nájdete jednoducho presne to, čo potrebujete. Vďaka detailnému popisu pri väčšíne produktov budete mať istotu, že vždy vyberiete správny typ či veľkosť.