Zámková dlažba

Zobrazených 1–20 z 52 výsledkov.

Zobrazených 1–20 z 52 výsledkov.

Zámková dlažba

Pri Vašej novostavbe sa do záhradnej výstavby dostanete s najväčšou pravdepodobnosťou vo finálnej fáze. Priamo v našich stavebninách MPL Stavro na Rybárskej v Trenčíne, ale aj v areáli ŽSR Rybany nájdete vzorkovníky plotov a dlažieb od renomovaných výrobcov ABW, Presbeton, AZ Beton, či Premac. Náš vyškolený personál Vám ochotne poradí a pomôže pri výbere a kombinácii dlažby s obrubníkmi, palisádami ale aj betónovými plotmi a strieškami.

Vzhľadom na to, že sme v našej takmer 30 ročnej histórii dodali zámkovú dlažbu na nejednu stavbu v Trenčíne, ale aj blízkom aj ďalekom okolí, nájdete u nás všetky typy aktuálnych katalógov a akcií. Avšak pravidelne robíme obmenu aj samotných vzorkovníkov od Presbetonu, či ABW.

Zámková dlažba je dnes už taká klasika. Z pôvodnej myšlienky umiestňovania na verejné priestranstvá si našla cestu aj do našich dvorov. Medzi jej výhody patrí praktickosť,  rôznorodosť tvarov a odtieňov a tiež vysoká odolnosť voči vonkajším vplyvom, tlaku, či chemickým látkam, ktoré sa používajú najmä v zimnom období. Jej nespornou výhodou je pomerne jednoduché zladenie s okolitými stavbami a charakterom prostredia.

Zároveň sme si pre Vás pripravili viacero typov a rád pri výbere, resp. problémoch s betónovou dlažbou v sekcii nášho blogu.

  1. Zámková dlažba – 5 rád ako si správne vybrať
  2. Výkvety na betónovej dlažbe
  3. Zámková alebo veľkoformátová dlažba? Čo hovoria trendy?