Hrubá stavba

Zobrazených 1–20 z 421 výsledkov.

Zobrazených 1–20 z 421 výsledkov.

Hrubá stavba

Hrubá stavba v stavebninách MPL Stavro tvorí najväčšiu časť produktov, ktoré držíme pre Vás skladom v predajniach v Trenčíne a v Rybanoch.

Pri zakladaní stavby budete potrebovať základné železné prvky ako roxorové tyče, tzv. Kari siete a železné a dištančné prvky. V prípade, ak Vám projektant navrhol železobetónový strop, kde budete potrebovať ohýbané železo, neváhajte sa na nás obrátiť! Zároveň u nás nájdete aj železné U profily a roxorové podpery, ktoré budete potrebovať napríklad pri kotvení dreva.

V ďalšom kroku sú to debniace tvarovky (DT tvárnice) a betónové tvárnice všetkých dostupných rozmerov od výrobcov Stadreko a AZ beton z Nového Mesta nad Váhom. Murovacie tvárnice od renomovaných výrobcov Wienerberger, Leier, Heluz a pórobetónové tvárnice vrátane prekladov a stropov Ytong a Porfix.

Pri výstavbe hrubej stavby budete potrebovať maltu, betón a poter. V našej ponuke nájdete renomovaných výrobcov Baumit, Quick Mix, Cemix ale aj Ceresit. Takisto sú neodkladnou súčasťou aj omietky, či už vnútorné alebo vonkajšie. Pri fasádnych omietkach spolupracujeme s Ceresitom. V našich priestoroch máme inštalovanú tzv. miešačku odtieňov, kde si podľa vzorkovníka farieb vyberiete svoj odtieň a hrúbku zrna. Takisto u nás nájdete praktickú ukážku vzoriek, ktoré máme na fasáde našej predajne s imitáciou betónu, dreva, kameniva a iných dizajnových doplnkov. Vnútorné omietky od Cemixu a Baumitu pre Vás držíme neustále skladom.

Poslednou podkategóriou hrubej stavby z našej ponuky v MPL Stavro sú komíny. Dlhoročnú spoluprácu s výrobcom Schiedel, ktorého netreba predstavovať, sme začali budovať už pri otvorení stavebnín v r. 1996. Dnes máme pre Vás v ponuke takisto komíny Leier.

Téme sa venujeme aj v našom pravidelnom blogu: