Tienenie

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Tienenie a tieniace ploty ponúkame v rôznych rozmeroch. Želáte si súkromie, ale betónové ploty nie sú tým pravým riešením pre vás? Chcete sa vyhnúť slnku a užiť si teplo v tieni? Čo tak vyskúšať imitáciu živého plota v podobe brečtanu, tisa či tuje, o ktorý sa netreba starať? Výborná kvalita, precízne prevedenie, takmer na nepoznanie od skutočného živého plota. Tieniace ploty ponúkame v rôznych rozmeroch, vyberte si ten, ktorý najlepšie vyhovuje Vašim požiadavkám. V ponuke tiež imitácia tieniaceho plota bambus. Samozrejmosťou sú doplnky k tieniacim sieťam a imitáciám živého plota ako viazacie pásky či plastové klipy.Radi Vám pripomíname, že využívaním vernostného programu nakupujete ešte výhodnejšie.

Tienenie a tieniace siete  sú jedným z lacnejších a zároveň praktických riešení, pretože majú jednoduchú montáž, ktorú zvládne každý kutil, aj začiatočník. Keď vyberáte sieť do záhrady myslite hlavne na hustotu očiek, pretože čím je sieť hustejšia, tým má vyššiu tienivosť.

  • Tkanina záhradná 

Tkanina záhradná popular sa využíva na zabezpečenie nepriehľadnosti od okolia, a tiež ako zábrana proti prenikaniu slnečných lúčov. Efektívny spôsob ochrany zabezpečuje kvalitný materiál, odolný voči UV žiareniu, ktorý zaručuje dlhodobú stálosť.

Viac sa dočítate aj v našom blogu – Ako sa vyhnúť slnku a užiť si teplo v tieni.