Špachtle

Zobrazených 1–20 z 36 výsledkov.

Zobrazených 1–20 z 36 výsledkov.

V prípade, že si vyberiete niektorú zo špachtlí z našej ponuky, máte istotu, že ste vsadili na kvalitu od renomovaných značiek Storch či Festa. Zároveň, podobne ako u ostatných produktov, kupujte výhodne, objednávate pohodlne, bezpečne a úplne jednoducho.
Špachtle sú určené na odstraňovanie náterov aj na nanášanie sadry či iných tmeliacich hmôt. Ich využitie je skutočne široké. Používajú ich profesionáli v maliarstve, murárstve, štukatérstve, umeleckej tvorbe i pri opravách karosérií. Špachtľa je zároveň jednou zo základného náradia, ktoré by nemalo chýbať u žiadneho domáceho kutila.
Okrem klasických špachtlí vám MPL Stavro ponúka špeciálne špachtle, medzi ktoré patrí napríklad nerezová špachtľa FESTA s bitom pre prácu so sadrokartónom. Vďaka možnosti dotiahnuť vyčnievajúce skrutky zabezpečíte perfektné zakrytie spojov sadrokartónových dosiek.

Ak hľadáte nástroj na obklad, špachtla je pre vás tou správnou volbou. MPL Stavro ponúka široký výber od renomovaných značiek, ako sú Storch a Festa. Tieto špachtle sú vybavené zaujímavými funkciami pre pohodlnú prácu. Čítajte ďalej a dozviete sa o všetkom, čo potrebujete vedieť!

MPL Stavro má v ponuke širokú škálu špachtlí pre obklady, ktoré sú vyrobené z kvalitných materiálov. Vyberať môžete z viacerých značiek, ako napríklad Storch a Festa. Špachtľu tak môžete objednať pohodlne, bezpečne a úplne jednoducho.

MPL Stavro ponúka aj špeciálne špachtle, ako napríklad nerezovú špachtľu FESTA s bitom pre prácu so sadrokartónom. Táto špachtľa vám umožní dotiahnuť vyčnievajúce skrutky a zabezpečí perfektné zakrytie spojov sadrokartónových dosiek.

Okrem toho môžete využiť aj špachtľu Storch, ktorá má výhodu v tom, že je ľahká, takže ju môžete ľahko manévrovať. Je vybavená plastovou rukoväťou, ktorá vám poskytne lepšiu kontrolu nad nástrojom.