Náradie

Zobrazených 1–20 z 1566 výsledkov.

Zobrazených 1–20 z 1566 výsledkov.

Stavebné náradie v predajni v stavebninách MPL Stavro v Trenčíne má vyhradenú výstavnú plochu 230m2! Nájdete u nás skladom 2000 položiek z náradia a doplnkov.

V stavebninách MPL Stavro nájdete všetko potrebné náradie bez ohľadu na to, či idete maľovať, murovať alebo obkladať. V praktickej sekcii dieľňa na váš čaká široký výber bezpečnostných nožov a náhradných čepelí, nožníc, zvinovacích metrov a pásiem. Takisto sekáče, skrutkovače a imbusové kľúče, vodováhy a zrovnávacie dosky od renomovaných výrobcov meracej techniky Sola. Vrtáky a náhradné bity do skrutkovačov, ale aj rebríky a ostatné doplnky do správnej dielne každého kutila.

Neodmysliteľnou súčasťou je ručné náradie. Do tejto sekcie máme zaradené kladivá a sekery. Kliešte a hasáky, kľúče a sady kľúčov, ale aj hladítka, pílky, kefy, kartáče a metly.

V rámci Elektronáradia máme dlhoročnú spoluprácu so spoločnosťami Makita a Eibenstock. Nájdete u nás búracie kladivá, uhlové a rotačné brúsky, šróbery, vŕtačky, pílky a rezačky a iné od hobby po profi sekciu. Takisto držíme skladom profesionálne striekacie pištoľe pre maliarov, rezačky polystyrénu a styroduru od spoločnosti Storch.

Maliarske náradie a potreby, ako štetce, valčeky, krycie pásky, krycie plachty a fólie ale aj ostatné potreby. Aj tieto drobnosti si u nás môžete objednať online alebo prísť do našej predajne.

Murárske náradie to sú lyžice, naberačky, špárovačky ale aj lopaty. Obkladači u nás nájdu krížiky a kliny, obkladačské hladidlá, špachtle, lyžice a špárovačky, vrtáky, ale aj rôzne iné pomôcky ako sú napríklad vodováhy.

Jednou z neposledných súčastí náradia je brúsenie, rezanie a leštenie s rôznymi typmi, hrúbkami a šírkami rezných, brúsnych a leštiacich kotúčov.

Viac sa dočítate aj v našom blogu: