Vitajte v našom Kúpeľňovom štúdiu MPL Stavro!

Sme tu, aby sme vám pomohli premeniť vašu kúpeľňu snov na realitu. Náš tím tvoria veľmi skúsení a kvalifikovaní odborníci s dlhoročnými skúsenosťami vo svete kúpeľní. Odborná konzultácia s Petrom a Zuzkou Vám ponúka príležitosť ušetriť pri renovácii a výstavbe vašej kúpeľne a získať najlepšie ceny.

Prečo si vybrať práve nás a naše štúdio?

  • Grafický návrh kúpeľne – v prípade, že kúpeľňu kúpite u nás, máte grafický návrh ZDARMA.
  • Úplne nové kóje pre Vašu inšpiráciu – v roku 2023 sme spravili roziahlu rekonštrukciu, aby sme boli “trendy” my aj Vy.
  • Odborníci s viac ako 20 ročnými skúsenosťami – tie Vám garantuje Zuzka aj Peter.
  • Na trhu sme od roku 1996 – dodávku tovaru a odborné poradenstvo sme robili pri nespočetnom množstve stavieb a kúpeľní.
  • Doporučíme Vám serióznych a nami overených montážnikov – takí, ktorí s nami takisto spolupracujú dlhé roky a máme na nich veľmi dobré referencie.

Čo Vás čaká, keď nás navštívite osobne?

  • Odborná konzultácia – ak máte možnosť, prineste si so sebou podklady Vašej kúpeľne s rozmermi.
  • Výborná káva – doslova ako z kaviarne.
  • Príjemné prostredie – kúpeľňové štúdio sa nachádza na ll. poschodí našej predajne Stavebnín, nebude Vás tak nič rušiť pri výbere. Bonusom je krásne presvetlený priestor.
  • Máme aj malý detský kútik – aby sa zabavili aj Vaše ratolesti a Vy ste sa mohli sústrediť na konzultáciu. Babysitera Vám však sľúbiť nevieme:)
  • Parkovanie zdarma – pred vchodom do Predajne.

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu

Po vyplnení formuláru Vás bude kontaktovať dizajnér do 24 hodín a potvrdí Vám termín stretnutia.

Otváracia doba Po-Pi 7:00-16:00, So 7:00-12:00

K spracúvaniu osobných údajov dochádza v súlade s il. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia GDPR. Bližšie informácie sú dostupné v sekcii ochrana osobných údajov.

Náš tím

Ing. Zuzana Golanová

Ing. Zuzana Golanová

dizajnér – kúpeľňové štúdio

Zuzana vyštudovala Stavebnú fakultu STU v BA a stavebníctvu sa venuje celý život. Kúpeľne sa stali jej doménou pred viac ako 20 rokmi. Stála aj pri zrode nášho štúdia a odvtedy úspešne previedla príbehom tvorby kúpeľne od nápadu po realizáciu veľa spokojných zákazníkov. Vytvára inovatívny a funkčný dizajn, má úžasnú schopnosť pozrieť sa na každý nový projekt očami zákazníka a vhodne zakomponovať jeho potreby a predstavy do svojho riešenia. Spolupráca so známymi trenčianskymi architektmi priniesla veľa  úspešných projektov nielen rodinných domov, ale aj  hotelov a administratívnych budov. Zuzana aktívne sleduje nové trendy v oblasti obkladov, dlažby a sanitárnej techniky. Navštevuje hlavne španielskych,talianskych a nemeckých výrobcov, kde čerpá inšpiráciu. Svoje skúsenosti z praxe priebežne rozvíja na školeniach doma aj v zahraničí.

ZÍSKAŤ KONTAKT NA ZUZANU

Máte záujem o návrh kúpeľne? Kontaktujte ma telefonicky na čísle +421 903 214 120, alebo prostredníctvom e-mailu golanova@mplstavro.sk.

Peter Horný

dizajnér – kúpeľňové štúdio

Peter má viac ako 20-ročné skúsenosti v oblasti dizajnu kúpeľní a stavebníctva. Jeho prvotriedne schopnosti zahŕňajú 3D vizualizácie kúpeľní a odbornú znalosť v technológiách obkladov, dlažieb a sanitárnej techniky. Pracoval na významných projektoch pre kľúčových klientov, vrátane 600 m2 wellness centra a spolupracuje s významnými dizajnérmi v oblasti interiéru a exteriéru. Každoročne absolvuje niekoľko odborných školení po celej Európe, ktoré sú zamerané na technológiu výroby a technológiu následnej inštalácie materiálov.  Jeho práca je inšpirovaná kreativitou a spoluprácou s klientmi. Jeho cieľom je neustále rozširovanie obzorov v oblasti dizajnu a výroby. Pre Petra je každý projekt výzvou či už sa jedná o malú panelákovú kúpeľňu, až po veľké projekty. Peter je takisto technologický mág, ktorý vás pravidelne zásobuje Reelskami a príspevkami na Instagrame nášho MPL Stavro kúpeľňového štúdia.

 

ZÍSKAŤ KONTAKT NA PETRA

Máte záujem o návrh kúpeľne? Kontaktujte ma telefonicky na čísle +421 903 266 451, alebo prostredníctvom e-mailu horny@mplstavro.sk.


Vizualizácie od Petra Horného

 

 

Spokojní klienti v kúpeľňovom štúdiu MPL Stavro

„Maximálna spokojnosť s osobným prístupom p. Ing. Hlucháňovej, či už pri výbere vhodnej kombinácie obkladu a dlažby, ako aj pri zhotovovaní návrhu kúpeľne. Výsledok nás veľmi teší a cítime sa v našej novej kúpeľni prijemne.“

Zákazníčka Viera B. 


„Rada by som sa touto cestou poďakovala za profesionálny prístup pani Hlucháňovej, ktorá mi veľmi trpezlivo a ochotne poradila pri výbere obkladu v mojej novej kuchyni. Predstavu som mala, ale s jej pomocou som zo širokej ponuky vybrala obklad s ktorým som naozaj spokojná. Srdečná vďaka.“

Spokojná zákazníčka Marta


Už veľmi dávno som sa nestretla s takto skvelým obchodom resp. štúdiom!
Okrem toho že vynikajúci vyber a ešte lepší personál 🙂 naša kúpeľňová dizajnérka bola Veronika Hlucháňova a jej práca je excelentná … vidno, že ju jej práca baví a že sa jej naozaj rozumie. Ponúkla nám kopec skvelých nápadov a jej prístup bol veľmi profesionálny, ale zároveň priateľsky. Samozrejme musím spomenúť aj jej kolegyňu, ktorá nám v neprítomnosti pani Hlucháňovej vždy ochotne so všetkým pomohla / poradila. Sme veľmi radi zem sme si vybrali toto kúpeľňové štúdio, ktoré odporúčame všetkým 🙂

Anna K. (spokojná zákazníčka)

Máte záujem o návrh vizualizácie Vašej kúpeľne? Napíšte nám!

KONTAKT

Vizualizácie kúpeľní a zaujímavé články

3D návrh vs. realizácia


Spravte si u nás virtuálnu prehliadku (tu) predtým, ako nás navštívite a my Vám pripravíme výbornú kávu počas tvorby Vášho grafického návrhu 🙂