Hydroizolácie

Zobrazených 1–20 z 72 výsledkov.

Zobrazených 1–20 z 72 výsledkov.

Hydroizolácia

Hydroizoláciou si splníme základnú úlohu každej stavby a splníme tým najvyššie parametre. V stavebninách MPL Stavro, s.r.o. Vám poradíme pri správnom výbere pre hydroizoláciu základov, pivnice, strechy, plochej strechy. V ďalšom kroku spolu nájdeme vhodné riešenie izolácie Vašej podlahy, prípadne zvolíme vhodný náter alebo tekutú hydroizoláciu. Našou súčasťou sú aj doplnky ako pásy, rohy a podobne. V neposlednom rade u nás nájdete nopové fólie, ale ja systém Heatmix priamo od siete stavebním MPL.

Tie časy, keď ste kvôli každej maličkosti museli bežať do, v lepšom prípadne len jednej, kamennej predajne, sú našťastie dávno preč. V našich stavebninách Vám ponúkneme bohatý výber značkového hydroizolačného materiálu za výbornú cenu.
Primárnou funkciou hydroizolácie ochraňujeme materiály pred vlhkosťou a prienikom vody. Používame ju univerzálne v interiéri aj exteriéri. V interiéri napríklad na izoláciu vlhkých miestností, akými sú kúpeľne, sklady, plavárne, práčovne, technické miestnosti, šatne a podobne. Hydroizoláciou zamedzujeme prieniku vlhkosti do podkladu. V prípade, že podceníte potrebu kvalitne spravenej hydroizolácie, riskuje, že Vám vlhkosť spôsobí odlupovanie obkladu, praskanie dlažby a vznik plesní. A to nie len v danej miestnosti, ale aj na stenách susedných miestností.

V exteriéri je dôležitou zložkou systémov izolácie striech či základov. Výhodou je, že ju môžeme aplikovať v každom druhu stavby. Je vhodná rovnako tak pre tehlové či panelové stavby ako pre drevostavby. Dôležité je, mať povrch dôkladne pripravený na nanášanie hydroizolácie, aby sa zabezpečila žiadúca priľnavosť. Povrch musíte očistiť, vysušiť, vyzreť a odmastiť. Ak vznikli na podklade nerovnosti, vyrovnať ich môžete nivelizáciou. Pri výbere nivelizácie dbajte na to, aby bola dodržaná rovnaká báza nivelizačnej stierky, ako je báza podkladu. Na cementový podklad musí ísť cementová stierka, na anhydridový podklad anhydridová stierka.

Podkategórie

Sekciu sme rozdelili do podkategórií tekutá , gumoasfaltová, hydroizolácia základov, pivnice, strechy, plochej strechy, podlahy a nátery, vďaka čomu sa orientácia a samotný nákup stávajú ešte komfortnejšími a jednoduchšími. Samostatnú podkategóriu tvoria doplnky k hydroizolácii, kde okrem iného nájdete balkónové profily, prípravky na odstraňovanie machov a lišajníkov, pásky, tepelné izolačné pásky či impregnačné emulzie.Profesionálov aj domácich kutilov potešia kvalitné produkty od overených výrobcov, akými sú napríklad Sika, Den Braven, Ceresit či Hasoft. Našu komplexnú ponuku dopĺňa náradie, ktoré budete pri práci s hydroizoláciami potrebovať.