Gumoasfaltová hydroizolácia

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Jedným z najznámejších výrobcov gumoasfaltových hydroizolácii je spoločnosť Den Braven. Špičkové technológie a mnohoročné skúsenosti v oblasti hydroizolácii zabezpečujú vysokú kvalitu produktov. Preto hydroizolačné produkty Den Braven nesmú chýbať ani v našej ponuke.
Gumoasfaltová hydroizolácia, studené asfaltové zmesi, asfaltové izolačné či opravné stierky aj gumoasfaltové penetrácie sú nevyhnutnou súčasťou každej stavby. Gumoasfaltová hydroizolácia DenBit je vhodná na aplikáciu na suché aj mierne vlhké podklady s ľubovoľným sklonom. Výborne izoluje podlahy terás, balkónov, pivníc, garáží aj podzemných častí budov proti vode a vlhkosti. Gumoasfaltová hydroizolácia je materiál, do ktorého sa skutočne oplatí investovať. Prečítajte si popisky pri jednotlivých produktoch a vyberte presne tú hydroizoláciu, ktorá najviac zodpovedá potrebám Vašej stavby. Vďaka dostatočným skladovým zásobám Vám ju dodáme expresne rýchlo.
Ako príklad z ponuky našich kvalitných produktov je možné uviesť gumoasfaltovú hydroizoláciu DenBit DISPER DN od spoločnosti Den Braven. Hydroizolácia DenBit DISPER DN je disperzia asfaltov , ktoré sú modifikované syntetickým kaučukom. Určená je na aplikáciu na suché a mierne vlhké podklady. V závislosti od hrúbky nanášanej vrstvy je možné ju použiť na podklad s ľubovoľným sklonom. Pri nízkych teplotách si zachováva elasticitu a naopak, pri vysokých teplotách nesteká. Nenarušuje štruktúru polystyrénu, takže je vhodné ju použiť aj v jeho bezprostrednej blízkosti.  Po zaschnutí finálnej vrstvy a jej povrchovej úprave je odolná proti pôsobeniu atmosférických vplyvov, slabým kyselinám a zásadám a pôsobeniu agresívnych látok nachádzajúcich sa v zemi.  Gumoasfaltovú hydroizoláciu DenBit DISPER DN je vhodné použiť na rôzne povrchy, napríklad na betón a podobné minerálne podklady, cementové, cementovo-vápenné omietky, eternit, lepenku a podobné materiály na bitúmenovej báze a podklady ošetrené penetráciou DenBit DISPER AS, DenBit DISPER A.