Záhradná výstavba

Zobrazených 1–20 z 365 výsledkov.

Zobrazených 1–20 z 365 výsledkov.

Záhradná výstavba z našej ponuky obsahuje všetky produkty do výstavby záhrady. Nájdete u nás výstavné plochy plotov, dlažieb, či palisád na ploche približne 300m2.

Dlažby, ploty a ohrady, striešky, palisády a obrubníky. Personál v našich stavebninách má dlhoročné skúsenosti, pričom Vám radi poradíme so správnym výberom a preveríme dostupnosť. V našom zastúpení sa nachádzajú výrobcovia ako Austria Beton Werk (ABW), Presbeton, Diton (Beton Brož), Premac, AZ Beton, či Top Teramo.

Pri záhradnej výstavbe budete riešiť ako sa čo najefektívnejšie zbaviť vody a ako správne spraviť odvodnenie. V našej ponuke sa preto stretnete s cestnými odvodňovacími žľabmi, energokanálmi, odvodňovacími žľabmi Fasdrain Eco, ale aj betónovými žľabmi s liatinovým roštom od popredného výrobcu Graspointner – Filcoten. Drenáže, flexodrenážne potrubie, spojky, T-kusy alebo odbočky nájdete priamo u nás online, alebo v prevádzkach stavebnín MPL Stavro v Trenčíne a v Rybanoch.

V kategórii záhradná výstavba – náradie nájdete hrable,  lopaty, krompáče, motyky, náhradné nástavce, ale aj metly, nože a nožnice, hadice, odhŕňače snehu, vypichovače buriny a oberače na ovocie.

v Doplnkoch sme si pre Vás pripravili črepníkové tvárnice, viazací drôt, drte, kamene, kotviace prvky, hadice, lavice a kreslá, krhly, postrekovače, rozprašovače, či rýchlospojky a mnoho ďalších.

Desiatky produktov v rôznych kategóriách ako napríklad zakrývacie plachty, textílie, sieťky a tkaniny, fúriky a vozíky. Všetky tieto produkty zabezpečia, že to, čo vaša záhrada potrebuje, nakúpite na jednom mieste.

Záhradná výstavba je miesto kde oddychujeme, užívame v kruhu blízkych či jednoducho pestujeme plodiny, ktoré milujeme. V stavebninách MPL Stavro nájdete dobré rady a nápady, ale najmä kvalitné a výhodné produkty. Presne tie, ktoré vaša záhrada určite ocení.

Nezabudnite sledovať aj náš pravidelný blog: