Obrubník parkový 100/5/30 cm sivý rovný s fázou Friedl Pero+Drážka

 5.16/ks
(vrátane DPH)

Tieto obrubníky sú zvyčajne vyrobené z betónu a prichádzajú v rôznych výškach a dĺžkach, aby vyhovovali rôznym požiadavkám na dizajn. Jedným z takýchto obrubníkov je Obrubník parkový 100/5/30 cm sivý rovný s fázou Friedl Pero+Drážka, ktorý ponúka jedinečnú kombináciu dizajnu a technických vlastností.

246 skladom

Katalógové číslo: FRIEDL 20745 Kategórie:

Popis

Obrubniky 30cm s rovnými okrajmi sú široko používané v krajinnom a mestskom dizajne vďaka svojmu elegantnému a modernému vzhľadu. Tieto obrubníky sú zvyčajne vyrobené z betónu a prichádzajú v rôznych výškach a dĺžkach, aby vyhovovali rôznym požiadavkám na dizajn. Jedným z takýchto obrubníkov je Obrubník parkový 100/5/30 cm sivý rovný s fázou Friedl Pero+Drážka, ktorý ponúka jedinečnú kombináciu dizajnu a technických vlastností.

Technické špecifikácie Friedl 

Obrubník parkový 100/5/30 cm sivý rovný s fázou Friedl Pero+Drážka je technický prvok, ktorý je súčasťou parkovacieho obrubníka Obrubník parkový 100/5/30 cm sivý rovný s fázou Friedl Pero+Drážka. Táto funkcia je navrhnutá tak, aby poskytla dodatočnú stabilitu a odolnosť obrubníka, vďaka čomu je vhodná na použitie v oblastiach s vysokou premávkou. Friedl Pero+Groove Phase pozostáva zo série malých drážok, ktoré sú vyrezané do povrchu obrubníka, čo pomáha predchádzať hromadeniu vody a spôsobeniu poškodenia.

Obrubník parkový 100/5/30 cm sivý rovný s fázou Friedl Pero+Drážka je tiež navrhnutý s 5 cm vysokým okrajom, ktorý pomáha predchádzať erózii pôdy a poskytuje bariéru medzi chodníkom a okolitou krajinou. Táto funkcia je užitočná najmä v parkoch a iných verejných priestoroch, kde môže byť pôda nestabilná alebo náchylná na eróziu. Okrem toho je obrubník dlhý 30 cm, čo uľahčuje jeho inštaláciu a poskytuje konzistentný vzhľad v celej krajine.

Nakoniec, Obrubník parkový 100/5/30 cm sivý rovný s fázou Friedl Pero+Drážka je vyrobený z vysoko kvalitného betónu, čo zaisťuje jeho odolnosť a dlhú životnosť. Obrubník je navrhnutý tak, aby odolal drsným poveternostným podmienkam, extrémnym teplotám a hustej premávke, vďaka čomu je ideálnou voľbou pre rezidenčné aj komerčné aplikácie.

Celkovo je Obrubník parkový 100/5/30 cm sivý rovný s fázou Friedl Pero+Drážka kvalitnou a odolnou možnosťou pre terénne úpravy a urbanistické aplikácie. Vďaka jedinečnej kombinácii dizajnu a technických vlastností je tento obrubník ideálny na použitie v parkoch, na verejných priestranstvách a iných miestach s vysokou premávkou. Ak hľadáte moderný a elegantný obrubník, ktorý obstojí v skúške času, Obrubník parkový 100/5/30 cm sivý rovný s fázou Friedl Pero+Drážka je vynikajúcou voľbou.

obrubník betonový 100 x 30 x 5 cm a obrubnik 30cm.

O obrubníkoch a záhradách sa môžete dočítať viac aj v našom blogu.

  Ďalšie informácie

  Hmotnosť34 kg
  Dĺžka

  100 cm

  Výška

  30 cm

  Hrúbka

  5 cm

  Značka

  Hmotnosť

  34

  Výrobca

  Friedl

  Technické listy

  Youtube videá