Stavebniny

Zobrazených 1–20 z 3530 výsledkov.

Zobrazených 1–20 z 3530 výsledkov.

Stavebniny

Stavebniny MPL Stavro v Trenčíne a v Rybanoch Vám ponúkajú približne 10.000 položiek trvale skladom. Na slovenskom trhu sme už od roku 1996. Medzi základné piliere portfólia, ktoré u nás nájdete je stavebný materiál pre Vašu stavbu do stavu holodomu.

V podkategórii hrubá stavba nájdete napríklad železo, železné a dištančné prvky, kari siete, debniace tvárnice, murovacie tvárnice ako tehla a pórobetón, malta, potery a betóny, alebo aj omietky a komíny.

Hydroizolácia. Pri novostavbe potrebujete riešiť viacero typov hydroizolácií, od hydroizolácie základov a základovej dosky. Ku zujímavým produktom pri rekonštrukcii ale aj výstavbe patrí aj hydroizolácia podlahy, pivnice, strechy, plochej strechy, tekuté hydroizolácie napríklad pre kúpeľne a sprchové kúty, doplnky ku hydroizoláciám a v neposlednom rade aj nopové a stavebné fólie.

Tepelná izolácia je veľmi dôležitou súčasťou nášho portfólia. Či už hľadáte XPS, EPS polystyrén, kamennú vlnu od renomovaných výrobcov na izoláciu podlahy, či strechy ale aj špecilazované tepelné izolácie do plochej strechy ako drevenné vlákna od výrobcu Steico.

Vodoinštalácia ako armatúry, tvarovky a trubky, kanalizácia a všetky PVC potrubia a iné vodoinštalatérske potreby bez ktorých sa nezaobídete v úvodnej fáze výstavby.

Stavebná chémia ako stavebné lepidlá, pur peny, silikóny, sprejové lepidlá a čističe potvrchov sú pevnou súčasťou ponuky stavebnín MPL Stavro v Trenčíne.

Suchá výstavba sa nezaobíde bez OSB dosiek, kotivaceho a spojovacieho materiálu, revíznych dvierok, tmelov, kazetových podhľadov, stavebných profilov, rôznych typov lepiacich pások a vetracích mriežok.

Medzi ostatný stavebný materiál v MPL Stavro môžeme zaradiť aj zárubne, interiérové dvere, betónové krytiny, strechu, strešné okná, cement, stierky a doplnky.

Chystáte sa na rekonštrukciu alebo novostavbu? Sme tu pre Vás!