Príslušenstvo

Zobrazených 1–20 z 76 výsledkov.

Zobrazených 1–20 z 76 výsledkov.

Okrem kvalitnej strešnej krytiny je dôležité vybrať správne doplnky a príslušenstvo. Aby strecha plnila svoju funkciu čo najlepšie, je potrebné  zvoliť vhodnú podstrešnú fóliu.  Vyhnete sa tak riziku a problémom, ktoré by tu mohli vzniknúť. Podstrešná fólia je neodmysliteľnou súčasťou strešného systému. Jej úlohou je ochrana podkrovných priestorov pod strechou pred prachom, vlhkosťou, sadzami a pod. V našej predajni môžete nájsť podstrešné fólie značky Jutafol,  vysokodifúznu membránu AlfaTOP, ale i asfaltové hydroizolačné pásy na izoláciu plochých striech.

Okrem vybrania kvalitného materiálu na strechu je rovnako dôležité venovať pozornosť doplnkom a príslušenstvu. Vďaka správnemu výberu ich môžeme bezpečne upevniť a zabezpečiť, že strecha bude plniť svoju funkciu čo najlepšie. V našom článku sa pozrieme na to, aké doplnky vybrať a prečo je potrebné použiť podstrešnú fóliu.

Vyberte správne doplnky na strechu

Keď sa rozhodnete pre novú strechu, mali by ste si byť vedomí všetkých potrebných doplnkov a príslušenstva, ktoré s ňou súvisia. Ako prvé je potrebné vybrať vhodné skrutky a hmoždinky na upevnenie krytiny. Ďalej je potrebné venovať pozornosť tesniacim materiálom, ktorými je lepiaca páska a tesniace tmely. Vyberte si materiál kvalitnej značky, ktorý odolá teplotným výkyvom a vlhkosti. Tiež je potrebné vybrať vhodné vypúšťacie prvky pre odvod dažďovej vody.

Nemenej dôležitým doplnkom je fólia, ktorú použijete na podstrešie.

Podstrešná fólia – neodmysliteľná súčasť strešného systému

Podstrešná fólia je nevyhnutnou súčasťou strešného systému. Jej úlohou je ochrana podkrovných priestorov pred prachom, vlhkosťou, sadzami a inými škodlivinami, ktoré by mohli vzniknúť. Je potrebné si vybrať kvalitnú podstrešnú fóliu, ktorá odolá vlhkosti a teplotným výkyvom. V našej predajni môžete nájsť podstrešné fólie značky Jutafol, vysokodifúznu membránu AlfaTOP, ako aj asfaltové hydroizolačné pásy na izoláciu plochých striech.

Vyberte si fóliu podľa svojich potrieb tak, aby ste zabezpečili, že podstrešie bude spoľahlivo chránené. Fólia je vhodná aj pre staršie strechy, pretože ju môžete ľahko prilepiť k strešnej konštrukcii.

Výber správnych doplnkov a príslušenstva je veľmi dôležitý pre dobrú funkciu strechy. Voľba kvalitných a spoľahlivých materiálov je nevyhnutná, pretože zaručí, že strecha bude chrániť dom pred vonkajšími vplyvmi po celú dobu jej životnosti. Podstrešná fólia je súčasťou strešného systému, ktorá chráni podstrešie pred vonkajšími vplyvmi, preto si dajte záležať a vyberte si kvalitnú fóliu.