Drenáž a odvodnenie

Zobrazených 1–20 z 66 výsledkov.

Zobrazených 1–20 z 66 výsledkov.

Dôležitým prvkom pre správny odtok vody sú kvalitné odvodňovacie žľaby. MPL Stavro vám ponúka vysokokvalitné odvodňovacie žľaby vrátane pravých aj ľavých koncoviek od overeného výrobcu FASDRAIN a betónové žľaby Hydro BG – Graspointner. Žľaby tejto značky sú známe a obľúbené pre ich vlastnosti. Nekorodujú, sú maximálne odolné voči poveternostným vplyvom aj mechanickému poškodeniu. Jednoduchá inštalácia poteší nie len domácich majstrov, ale aj skúsených profesionálov. Odtok vody zabezpečia v horizontálnom aj vertikálnom smere.
Výhodou odvodňovacích žľabov značky FASDRAIN sú tiež univerzálne moduly, vďaka ktorým je ich využitie skutočne široké. Môžete ich použiť na odvodnenie vašej garáže, terasy, chodníkov v záhrade, ciest, ale aj veľkých námestí, športových zariadení či rozsiahlych peších zón.

Nájdete u nás aj flexodrenážne potrubie a flexodrenážne príslušenstvo ako spojky, odbočky a podobne.

Odvodňovacie žľaby sú dôležitým prvkom pre správny odtok vody. Ak hľadáte kvalitné riešenie pre odvodnene vašej terasy, cesty či veľkého námestia, navštívte MPL Stavro. Ponúkame vysokokvalitné odvodňovacie žľaby vrátane pravých aj ľavých koncoviek od overeného výrobcu FASDRAIN a betónové žľaby Hydro BG – Graspointner – aby ste si boli istí, že vaša investícia bude trvať.

Kvalitné odvodňovacie žľaby od MPL Stavro
Náš sortiment odvodňovacích žľabov značky FASDRAIN je známy a obľúbený pre ich vlastnosti. Sú maximálne odolné voči poveternostným vplyvom aj mechanickému poškodeniu, zároveň nekorodujú. Inštalácia je naozaj jednoduchá, takže ich môžu používať aj domáci majstri. Vďaka vysokému výkonu odtoku sú tieto žľaby vhodné pre odvodnenie v horizontálnom aj vertikálnom smere.

Univerzálne moduly pre odtok vody
Žľaby značky FASDRAIN sú univerzálne moduly, ktoré môžete používať na odvodnenie vašej garáže, terasy, chodníkov v záhrade, ciest, ale aj veľkých námestí, športových zariadení či rozsiahlych peších zón. Okrem žľabov ponúkame aj flexodrenážne potrubie a flexodrenážne príslušenstvo ako spojky, odbočky a podobne.

Výhody odvodňovacích žľabov značky FASDRAIN
S odvodňovacími žľabmi značky FASDRAIN získate mnoho výhod. Kvalitné materiály zabezpečia maximálnu odolnosť voči poveternostným vplyvom aj mechanickému poškodeniu. Univerzálne moduly ponúkajú širokú škálu možností pre ich využitie. Inštalácia je veľmi jednoduchá, takže je vhodná pre domácich majstrov, ale aj skúsených profesionálov.

Ak hľadáte spoľahlivé riešenie pre odvodnenie vašej terasy, cesty či veľkého námestia, MPL Stavro má pre vás to pravé. Ponúkame vysokokvalitné odvodňovacie žľaby vrátane pravých aj ľavých koncoviek od overeného výrobcu FASDRAIN a betónové žľaby Hydro BG – Graspointner. Kvalitné materiály zabezpečia maximálnu odolnosť, univerzálne moduly ponúknu množstvo možností pre ich využitie a inštalácia je veľmi jednoduchá. Tak čo vy na to?