Nopová fólia

 0.72 4.32/bm
(vrátane DPH)

Nopova folia 1m a ostatné šírky (0.5m, 1.5m, 2m, 2.5m, 3m) to všetko pre vás držíme skladom. lista na foliu, fólia na styrodur, fólia montáž a odpovede na všetky súvisiace otázky nájdete práve u nás v stavebninách MPL Stavro.
Cena je za 1bm fólie, celá rolka má dĺžku 10bm

 

 
ZĹAVA 7% pri nákupe nad 50€! Zľava sa nevzťahuje na produkty v kategórii Výpredaj a inak zľavnený tovar.
Katalógové číslo: - Kategórie:

Sme tu pre Vás už od roku 1996.

Objednávky do 11:00
odosielam v ten istý
pracovný deň.

Auto s hydraulickou rukou – ROZVOZ Považie. Eshop objednávky cez SDS, GLS, Packeta a osobný odber.

9 800+ produktov
skladom.

Popis

Nopová fólia sa používa ako drenážna vrstva na debniace tvarovky a styrodur v kontakte so zeminou. Používa sa na základy a pri kontakte plotu so zeminou.

Folia 1m a ostatné šírky (0.5m, 1.5m, 2m, 2.5m, 3m) to všetko pre vás držíme skladom. Cena, lista na foliu, fólia na styrodur, fólia montáž a odpovede na všetky súvisiace otázky nájdete práve u nás v stavebninách MPL Stavro.

Použitie nopovej fólie:

Drenážna vrstva 

 • vysokohustotný polyetylén
 • výška nopu 8 mm
 • umožňuje odvetranie vlhkého muriva
 • bráni prenikaniu vody do konštrukcie z okolitého terén

Rozmery:

 • gramáž: 400g/m2 
 • počet m2 v rolke: 10
 • 1 rolka: 10 bm

Dodatočné parametre

Hmotnosť:5 kg
Gramáž:400 g/ m2
  
  

Netradičný typ na použitie nopovej fólie vo vyvýšenom záhone. Aj o tom sa dočítate v našom blogu

Ide o skvelý materiál, ktorý sa používa v rôznych oblastiach, najmä pri montáži okolo základov domu. Táto fólia je vyrobená z kvalitného PVC a má na svojom povrchu výrazné hrebienky alebo nopky, ktoré zvyšujú trakciu a zamedzujú šmyku na povrchu. Tento materiál je veľmi odolný voči opotrebeniu a chráni povrch pred poškodením a znečistením.

Príslušenstvo k nopovej fólii zahŕňa klince s podložkami a ukončovacie lišty:

 1. Klince s podložkami: Toto príslušenstvo sa používa na upevnenie nopovej fólie na podklad, ako je extrudovaný polystyrén v soklovej časti, resp. na základových DT (debniace tvárnice). Klince s podložkami majú rôzne dĺžky a sú vyrobené z kovu, aby zabezpečili spoľahlivé upevnenie fólie. Podložky zabezpečujú, že fólia zostane v správnej výške a nezanecháva nežiaduce škvrny na povrchu podkladu.
 2. Ukončovacie lišty: Ukončovacie lišty sú dôležitou súčasťou inštalácie. Tieto lišty sa používajú na dokončenie okrajov fólie a zabezpečenie estetického vzhľadu. Existujú rôzne typy ukončovacích lišt, vrátane lišt pre prechody k iným podlahovým materiálom, ako sú kachle alebo drevo. Tieto lišty tiež pomáhajú chrániť okraje nopovej fólie pred poškodením.
 

  Ďalšie informácie

  Hmotnosť-
  Rozmery1 cm
  Značka

  Dĺžka

  1 m

  Šírka

  0,5 m, 1 m, 1,5 m, 2 m, 2,5 m, 3 m

  Technické listy

  Youtube videá