Domácnosť

Zobrazených 1–20 z 475 výsledkov.

Zobrazených 1–20 z 475 výsledkov.

V kategórii domácnosť v stavebninách MPL Stavro v Trenčíne nájdete dôležitú súčasť našej ponuky. Medzi hlavné patrí kúpeľňa a približne 230m2 výstavnej plochy v predajni MPL Stavro na Rybárskej ulici v Trenčíne. Nájdete tu vzorové kúpeľňe a v našom sortimente sa nachádza prakticky všetok materiál, ktorý potrebujete pri stavbe alebo jej rekonštrukcii vrátane obkladov, dlažieb, podomietkových systémov, batérií, vaní, radiátorov, ale ja škárovacích hmôt odvodňovacích žľabov a spŕch.

Domácnosť v sebe zahŕňa aj podkategóriu Elektro. V elektre u nás nájdete napríklad elektrikárske pásky, elektrozvody, elektroinštalačné krabice, flexibilné trubky/chráničky na elektroinštalácie, predlžovacie káble, náhradné batérie, ističe a žiarovky a zásuvky.

Treťou dôležitou súčasťou Domácnostilepidlá. Patria sem špeciálne lepiace pásky, bituménové lepidlá, lepidlá na drevo, plasty, polystyrén a na sklo.

Ochranné pomôcky sú dôležitou súčasťou každého jedného správneho stavbára a kutila. Pracovné rukavice, prilby, pracovné okuliare, chrániče sluchu, respirátory a obleky. Všetko to nájdete v ponuke MPL Stavro.

Prezrite si zároveň ponuku drogérie. Čistiace prostriedky značiek Jar, Fixinela, Savo, Cif či Domestos netreba predstavovať asi nikomu, v každej domácnosti majú svoje pevné miesto. Máme pre vás pripravené takisto aj ostatné čistiace prostriedky, ktoré budete na svoju prácu potrebovať.

Hľadáte kľučky, dorazy dverí, visiace zámky či bezpečnostnú vložku? Inšpirujte sa tými, ktoré sme pre vás pripravili a veríme, že vyberiete presne také, aké ste si predstavovali.

Poslednou súčasťou Domácnosti u nás je Osvetlenie. Náhradné žiarovky, lampy, LED BC dobíjacie pracovné lampy, náhradné batérie a všetky typy svietidiel do vašej pracovne. Tovar, ktorý Vám ukazuje eshop skladom, nájdete skladom aj v našej predajni na Rybárskej v Trenčíne. Spravte si objednávku online alebo prídite priamo ku nám. Tešíme sa na Vašu návštevu!