Cement vápno vrecovaný materiál

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Cement vápno vrecovaný materiál

Cement vápno vrecovaný materiál sú nevyhnutnou súčasťou každej stavby. Slúžia ako spojovacie prvky a najčastejšie sa používajú pri stavbe domu svojpomocne. Jednoduchším riešením je však objednať si tzv. betón-pumpu z miestnej betonárky.

V našich stavebninách MPL Stavro s.r.o. na Rybárskej ulici v Trenčíne nájdete kvalitný cement, vápno a vrecovaný materiál od známych výrobcov. Napríklad Betón BS 428, suchý cementový poterový betón vhodný na použitie v interiéri aj exteriéri. V súčasnej dobe sa jedná o moderný prvok betonáže vyhľadom na to, že nepotrebujete pri zarobení betónu miešačku. Obsah vrecka vysypete do nádoby, zmiešate s vodou a výslednú hmotu aplikujete pri betonáži.

V našej ponuke nájdete aj nehasené vápno a vápenný hydrát, ktoré už sa nevyskytujú v sortimente stavebnín tak často.

Veľmi obľúbeným produktom v našej ponuke je aj Unimalt 14. Jedná sa o cement pre murivo MC 12,5, vyrobený zomletím kremičitanového slínku s ďalšími prísadami, ktoré upravujú prevzdušnenie a schopnosť zadržať vodu. Určený na výrobu malty pre murivo a omietku.

Najviac používaný cement pri výrobe betónu a malty je portlandský cement. Ten je  vhodný prakticky na všetky klasické stavebné práce, má výbornú spracovateľnosť. V našej predajni predávame vrecované materiály.  Ak by ste mali záujem o konkrétnu značku, napíšte nám na stavebniny@mplstavro.sk.