Fasáda na dom

Zobrazených 1–20 z 48 výsledkov.

Zobrazených 1–20 z 48 výsledkov.

Pri výbere správnej tepelnej  izolácie fasády domu je potrebné poznať tepelnoizolačné vlastnosti materiálu, z ktorého je vyrobená, nakoľko každá stavba je individuálna a má špecifické požiadavky. U nás máme v ponuke viacero typov riešenia tepelnej izolácie značiek Asustrotherm a Rockwool. Radi Vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru – napíšte nám na stavebniny@mplstavro.sk alebo vyplňte kontaktný formulár.

Vytvorte svojmu domu osobný a jedinečný vzhľad s modernými fasádami! Zateplenia sú jedným zo spôsobov, akými môžete originalitu a osobný výber dodať svojmu obydliu. Vyberte si, ako chcete, aby vyzeral váš dom a aby ste sa s ním cítili dobre. Inšpirácie pre fasádne materiály a trendy nájdete tu.

1. Inšpirujte sa pre zateplenie svojho domu!
Ak ste sa rozhodli pre zmenu a zateplenie domu, je tu veľa možností. Ak ste nároční na estetiku, skúste nádherné kamenné výrobky alebo venčové panely, ktoré dodajú vašej fasáde elegantnú a sofistikovanú atmosféru. Ak chcete, aby váš dom vyzeral moderný, skúste laminované fasády alebo farebné obklady, ktoré dodajú vašej fasáde dynamický a nový vzhľad. Pre efektívne zateplenie môžete použiť kamennú vlnu Rockwool alebo fasádny polystyrén.

2. Kamenná vlna Rockwool a fasádny polystyrén pre zateplenie domu
Kamenná vlna Rockwool je veľmi obľúbeným materiálom pre zateplenie, pretože je ľahká, odolná a účinná. Je to vynikajúci termoizolačný materiál, ktorý je ľahký, trvanlivý a má dobrú schopnosť absorbovať zvuk. Ďalším obľúbeným materiálom pre zateplenie domu je fasádny polystyrén, ktorý je ľahký, odolný, a má vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. Tieto materiály sú ideálne pre zateplenie a sú veľmi efektívne pri udržiavaní teploty v domove.

Vyberte si materiály a farby, ktoré sa vám páčia a vytvorte si vlastnú jedinečnú fasádu. Ak chcete spoľahlivo zatepliť fasádu vášho domu, kamenná vlna Rockwool a fasádny polystyrén sú ideálnou voľbou. Dobrou správou je, že sú tieto materiály veľmi efektívne a ekonomicky výhodné. Inovatívne fasády sú úžasnou príležitosťou na oživenie vzhľadu vášho domu!