Stavebniny Trenčín MPL Stavro

Ako sme začali

Stavebniny Trenčín MPL Stavro (náš príbeh si viete prečítať aj tu) nájdete u nás stavebný materiál pre vašu stavbu, predajňu s náradím, kúeľňové štúdio a materiály pre záhradnú výstavbu ako dlažby a ploty. Patríme do predajnej siete MPL Trading s.r.o., ktorá má 16 prevádzok po celom Slovensku.

Na trenčianskom stavebnom trhu pôsobíme od roku 1996. v stavebninách trenčín sme sa v roku 2002 rozšírili a otvorili pobočku v Rybanoch, ktorá obsluhuje zákazníkov z Bánoviec nad Bebravou a okolia.

Naša predajňa začínala ako špecializovaný obchod podhľadového systému AMF, sadrokartónu a tepelných izolácií pre výstavby podkroví a nenosných priečok. Postupne sme k sortimentu dopĺňali najmä to, čo súviselo s podkrovím: strešné okná (Fakro, Velux, Roto), strešnú krytinu (Bramac, Tondach, Mediteran), komíny (Schiedel, Prespor), cetrisové dosky, OSB dosky, hydroizolácie, podkrovné schody, asfaltové šindle a ďalšie.


predajňa so stavebným náradím stavebniny trencin MPL Stavro


predajňa s náradím v stavebninách trenčín MPL Stavro

Rozširujeme sortiment v stavebniny Trenčín MPL Stavro

V snahe uspokojiť vaše požiadavky – našich verných zákazníkov, pravidelne dochádza k rozšíreniu nášho portfólia. Doplnili sme debniace tvarovky (Premac, Prescot, Ekodiel), stavebné železo, cement, vápno, vnútorné aj vonkajšie omietky a potery od rôznych výrobcov (Baumit, Knauf, Cemix, Quick Mix), interiérové dvere, tehly a presné tvárnice od rôznych výrobcov (Leier, Wienerberger, Ecoton, Britterm, Heluz, Ytong, Porfix), výrobky stavebnej chémie a pracovné náradie.

V rámci otvorenia veľkoplošnej trenčianskej predajne stavebniny trenčín MPL Stavro, na jeseň v roku 2011 sme sortiment doplnili a momentálne u nás môžete kúpiť:

  • pracovné náradie a ochranné pomôcky,
  • elektroinštalačný materiál,
  • vodoinštalačný materiál,
  • farby, laky, pigmenty, náterové hmoty, pomôcky a náradie na maľovanie,
  • stavebnú chémiu: tmely, silikóny, impregnačné a penetračné nátery,
  • tmely, stierky, špárovacie hmoty,
  • skrutky, hmoždiny, klince, drevokonštrukčné prvky

Kúpeľňové štúdio, kupelnove obklady

V roku 2011 sme otvorili priestranný kúpeľňový showroom kde nájdete kupelnove obkladacky. Nachádzajú sa na vrchnom poschodí našej predajne v stavebninách trenčín MPL Stavro. Nájdete v ňom viac ako 30 vzorových kóji, ktoré pravidelne obmieňame podľa najnovších trendov a noviniek. Vyberať si môžete z ponuky obkladov a dlažieb najprestížnejších európskych značiek. Ponúkame vám dizajnové obklady od španielskych a talianskych výrobcov keramiky. Technologicky premyslené nemecké dlažby, ale aj ekonomické riešenia od kvalitných a osvedčených značiek.

Okrem predaja kupelnovych obkladov, dlažieb, sanity, batérií, vaní alebo sprchových kútov zabezpečujeme aj profesionálne technické i dizajnové poradenstvo. Pre vašu maximálnu spokojnosť a lepšiu predstavu vytvoríme návrh budúcej kúpeľne či WC, vyhotovíme 3D grafický vizuál, vypočítame odhadovanú spotrebu materiálu.


kupelnove obklady v stavebninách trenčín v MPL Stavro. nájdete u nás aj kúpeľňové štúdio, kupelnove obkladacky a kupelnove studio

Náš tím