Náš príbeh Stavebniny MPL Stavro

 

Rok 1996 MPL Stavro

Stavebniny MPL Stavro a začiatky v roku 1996 boli dobrodružné. Prvé obchody sme uzatvárali v novinovom stánku, kde sme sa večer vystriedali so strážnou službou, ktorá strážila naše sklady.

foto-1-mplstavro

 

Rok 1997

Prvá veľká investícia smerovala pochopiteľne do opláštenia skladu.

foto-3-mpl-stavro

 

1997

Náš prvý pracovný kolektív. Fotka je o to cennejšia, že je zhotovená polaroidom.

foto-4-mpl-stavro

 

1998

Takto vyzeralo naše nádvorie pred úpravou povrchu.

foto-5-mpl-stavro

 

1998

Aj kadibúdka je súčasťou našej histórie. Potešil sa jej hlavne obchodný riaditeľ firmy Bramac, ktorý spoznal v “obvodových stenách” svoj materiál.

foto-6-mpl-stavro

 

1998

Firme sa darilo a z novinového stánku sme sa presťahovali do unimobunky. Postupne sa rozrastal aj kolektív a pribúdali aj nové predajné priestory.

foto-8-mpl-stavro

 

2000

Zúčastňovali sme sa vôbec prvých stavebných výstav v Trenčíne, kde sme hľadali nové obchodné príležitosti.

foto-15-mpl-stavro

 

2000

Nechýbali obľúbené teambuldingy. Na obrázku pamätné akcie v kúpaliskovom areáli v Mošovciach.

foto-17-mpl-stavro

 

2001

Rozširujúci sortiment si vyžadoval zväčšenie skladových priestorov a postavil sa prvý murovaný sklad, ktorý slúži dodnes.

foto-9-mpl-stavro

 

2002

Otvorila sa predajňa v Rybanoch. Na obrázku je sklad v priestoroch Železničnej stanice.

predajna-rybany

 

2005

Predajňa sa presťahovala do novej administratívnej budovy vedľa pôvodných priestorov. Táto budova sa postupne rekonštruovala v rokoch 2007 – 2009.

foto-12-mpl-stavro

 

2009–2010

Opláštený sklad sa zbúral a na jeho mieste sa postavila súčasná predajňa vrátane úplne nového kúpeľkového štúdia na poschodí predajne.

foto-18-mpl-stavro

 

2015

Spustenie e-shopu dobrykutil.sk, s produktami pre nadšených kutilov.

 

2016

Spustenie novej, modernej web stránky MPL Stavro, neskôr okolo roku 2020 opätovná modernizácia a prechod na eshopové riešenie, ktoré je priamo napojené na naše skladové systémy. Vďaka tomu si viete priamo na našom webe pozrieť aký materiál držíme skladom, v akej cene a viete si priamo spraviť objednávku alebo rezerváciu tovaru.

Stavebniny MPL Stavro– komplexný obchod pre vaše stavebné potreby
Ste v procese výstavby svojho vysnívaného domu alebo pracujete na stavebnom projekte pre svoju malú firmu? Nehľadajte ďalej ako u nás, váš zdroj pre všetky vaše stavebné potreby. Od Porfix 300 po debniace tvárnice, šalovacie tvárnice a zámkovú dlažbu, máme všetko, čo potrebujete na správne vykonanie práce.

Kvalitné výrobky za dostupné ceny
V spoločnosti Stavebniny MPL Stavro veríme, že kvalita by nikdy nemala byť drahá. Preto ponúkame široký sortiment kvalitných stavebných materiálov za prijateľné ceny. Či už hľadáte dokonalé tehly na obvodové steny alebo správne betónové tvárnice na základy, máme pre vás ten správny produkt.

Pohodlné nakupovanie online
Nemáte čas navštíviť našu fyzickú predajňu? Žiadny problém. Náš online obchod ponúka rovnaký veľký výber produktov a konkurenčné ceny, a to všetko z pohodlia vášho domova. Stačí niekoľko kliknutí a objednávka vám bude doručená až domov.

Služby pre majiteľov domov a malých firiem
Či už ste majiteľom domu, ktorý stavia svoj vysnívaný dom, alebo malým podnikateľom, ktorý stavia domy na predaj, Stavebniny majú všetko, čo potrebujete na správne vykonanie práce. Rozumieme jedinečným potrebám majiteľov domov aj malých firiem a náš kompetentný personál je vždy pripravený pomôcť vám nájsť tie správne výrobky pre váš projekt.

Dôležitosť kvalitných stavebných materiálov
Používanie vysokokvalitných stavebných materiálov je nevyhnutné pre každý stavebný projekt. Nielenže zabezpečujú štrukturálnu integritu vašej budovy, ale zvyšujú aj jej životnosť a hodnotu. Podľa štúdie Národnej asociácie staviteľov domov môže použitie kvalitných stavebných materiálov zvýšiť hodnotu domu až o 10 %. Investícia do kvalitných stavebných materiálov teraz vám môže z dlhodobého hľadiska ušetriť čas a peniaze.

Záver
Bez ohľadu na to, aké sú vaše stavebné potreby, sme tu, aby sme vám pomohli. Ponúkame široký sortiment vysokokvalitných stavebných materiálov za dostupné ceny, a to v predajni aj online. Od majiteľov domov až po malých podnikateľov – vyhovieme jedinečným potrebám každého. Investujte do kvalitných stavebných materiálov ešte dnes a sledujte, ako sa vášmu stavebnému projektu darí.