Diamantový Lamelový Brúsny Kotúč 115mm Brevetti Montolit FLEXIMONTGM (120) pre Obkladačov

 88.80/ks
(vrátane DPH)

Brevetti Montolit FLEXIMONTGM je 120mm diamantový lamelový brúsny kotúč s rozmermi 115mm x 22,2mm, navrhnutý pre efektívne brúsenie a tvarovanie keramiky, kameňa a porcelánu, poskytujúci vysokú odolnosť a dlhú životnosť.

2 skladom

ZĹAVA 7% pri nákupe nad 50€! Zľava sa nevzťahuje na produkty v kategórii Výpredaj a inak zľavnený tovar.
Katalógové číslo: N 4358 Kategórie: , , , Značka:

Sme tu pre Vás už od roku 1996.

Objednávky do 11:00
odosielam v ten istý
pracovný deň.

Auto s hydraulickou rukou – ROZVOZ Považie. Eshop objednávky cez SDS, GLS, Packeta a osobný odber.

9 800+ produktov
skladom.

Popis

Brevetti Montolit FLEXIMONTGM 120mm: Profesionálny Diamantový Lamelový Brúsny Kotúč

Kľúčové Vlastnosti a Technické Parametre

Vysokokvalitný Materiál a Konštrukcia

Brevetti Montolit FLEXIMONTGM 120mm je diamantový lamelový brúsny kotúč určený pre profesionálnych obkladačov, ktorí potrebujú spoľahlivý nástroj pre efektívne a presné brúsenie rôznych povrchov. Tento kotúč je vyrobený z vysokokvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a vynikajúcu odolnosť voči opotrebeniu.

Rozmery a Kompatibilita

S priemerom 115mm a otvorom pre upínanie 22,2mm je tento brúsny kotúč kompatibilný s väčšinou bežne dostupných uhlových brúsok. Jeho rozmery sú ideálne pre prácu v stiesnených priestoroch alebo na malých plochách.

Diamantové Brúsne Segmenty

Diamantové segmenty sú rovnomerne rozložené po obvode kotúča, čo zabezpečuje rovnomerné odstraňovanie materiálu a minimalizuje riziko vzniku ryh na obrobku. Vysoká koncentrácia diamantových zŕn zaručuje vysokú účinnosť a rýchlosť brúsenia.

Flexibilný Lamelový Dizajn

Lamelový dizajn kotúča umožňuje flexibilitu pri práci, čo je obzvlášť užitočné pri brúsení zakrivených alebo nerovných povrchov. Flexibilita kotúča tiež znižuje riziko jeho poškodenia pri náraze alebo pri zmene brúsneho tlaku.

Výhody a Hodnotová Ponuka

Efektivita a Presnosť

Brevetti Montolit FLEXIMONTGM 120mm poskytuje obkladačom možnosť rýchleho a presného brúsenia, čo šetrí čas a zvyšuje produktivitu práce.

Univerzálnosť Použitia

Tento brúsny kotúč je vhodný pre širokú škálu materiálov, vrátane keramiky, porcelánu, prírodného kameňa a iných tvrdých povrchov, čo ho robí veľmi univerzálnym nástrojom pre rôzne aplikácie.

Dlhá Životnosť

Vďaka použitiu kvalitných diamantových zŕn a robustnej konštrukcie je tento kotúč odolný voči opotrebeniu a má dlhú životnosť aj pri intenzívnom používaní.

Komfort a Bezpečnosť

Lamelový kotúč Brevetti Montolit je navrhnutý tak, aby zabezpečil minimálnu vibráciu a tým aj väčší komfort pri práci. Zároveň jeho konštrukcia znižuje riziko úrazu pri práci.

V našej ponuke nájdete aj:

Ďalšie informácie

Hmotnosť 140 kg

Technické listy

Youtube videá