Kúpeľňa

Zobrazených 1–20 z 322 výsledkov.

Zobrazených 1–20 z 322 výsledkov.

Kúpeľňa je dôležitou súčasťou komplexnej ponuky v stavebninách MPL Stavro v Trenčíne. V našej predajni máme na ll. poschodí- približne 230m2 výstavnej plochy venovanej kúpeľňovým kójam a výstavným plochám!

V našom kúpeľňovom štúdiu nájdete aj 2 návrhárky, ktoré Vám pripravia návrh Vašej vysnenej kúpeľňe. V ponuke máme obklady a dlažby od renomovaných výrobcov zo Španielska a Talianska pre veľmi náročných zákazníkov. Ak však hľadáte zlatú strednú cestu, v našom zastupení sú aj výrobcovia z Poľska a iných tradičných krajín.

Pri výstavbe alebo rekonštrukcii kúpeľne Vám radi poradíme aj pri výbere vaní, spŕch, moderných radiátorov ale aj výkonných radiátorov menších rozmerov, ktoré sa môžu hodiť pri rekonštrukcii bytového jadra v panelovom dome.

Pred samotným osadením týchto doplnkov však potrebujete spraviť prípravné práce. Preto u nás nájdete aj podomietkové inštalačné systémy, podomietkové batérie, rohové a kútové profily, stavebné lepidlá na obklad, škárovacie hmoty, príslušenstvo k vaniam ako nohy a sifóny a podobne.

Neviete sa zároveň rozhodnúť, ako spraviť sprchu? či zvoliť klasický sprchový kút s vaničkou, alebo si vaničku spraviť moderne z dlažby a následne osadiť stenu a dvere zo skla? Pripádne zvoliť tzv. walk-in? Radi Vám poradíme pri výbere!

Keď sa budete blížiť ku záveru, v našom sortimente nájdete nábytok, zrkadlá a kúpeľňové vybavenie a doplnky. Všetky tieto materiály, ktoré vhodne zapadnú do každej kúpeľne snov nakúpite online z pohodlia vašej obývačky.
Vďaka širokému výberu produktov a možnosti odvozu až k vám domov, nákupom v našom eshope šetríte čas aj peniaze. Nezabudnite sa zaregistrovať a šetriť ďalšie, pri stavbe tak potrebné, financie vďaka skvelému vernostnému programu.

Pripravili sme si pre Vás zároveň viacero zaujímavých článkov: