Vernostný program

Vyplňte formulár a získajte vernostnú kartu STAVRO CARD so zľavou 7% na nákup

reCAPTCHA is required.

Odmeňujeme našich verných zákazníkov

Vážime si našich zákazníkov, ktorí nám prejavujú dôveru a nakupujú u nás. Ako poďakovanie si Stavebniny MPL Stavro a Kúpeľňové štúdio pre Vás pripravili Vernostný program, ktorého cieľom je odmeniť Vás za každý nákup. Získajte Vernostnú kartu STAVRO CARD a spolu s ňou okamžitú zľavu 7% pri nákupe nad 50€.

Ako funguje vernostný program MPL Stavro?

Aby ste mohli využívať tieto výhody, je potrebné sa najskôr registrovať prostredníctvom Registračného formulára na tejto stránke alebo prípadne sa zaregistrovať pri prvom online nákupe. Po vyplnení formulára Vám príde potvrdenie a spolu s ním informácia, že vernostná karta bude pripravená v predajni stavebnín MPL Stavro v Trenčíne alebo v Rybanoch (podľa Vášho výberu) na druhý pracovný deň. Získanie Vernostnej karty STAVRO CARD je bezplatné. Ste živnostník alebo firma? Kliknite sem.

Pre koho je vernostný program určený? 

Podmienky sú platné pre registrovaných zákazníkov pri každom nákupe v Stavebninách MPL Stavro (Trenčín, Rybany) a v Kúpeľňovom štúdiu (Trenčín). Zľava je platná takisto pri online objednávkach cez náš eshop.

Čo získate s vernostnou kartou?

Zľava 7% sa vzťahuje na každý nákup nad 75€ s DPH v stavebninách MPL Stavro (v Trenčíne a Rybanoch) a v našom Kúpeľňovom štúdiu po predložení karty pri nákupe. Zľava sa nevzťahuje na tovar trvalo a prechodne v akciách.

Vernostný program sa riadi Pravidlami Vernostného programu MPL STAVRO

Ste živnostník alebo firma? Kliknite sem.