Zľava!
  • –10 %

Sprchový Žľab ShowerDrain C 985/1045mm Nerezový – Elegantný Odtokový Kanál do Kúpeľne

 186.84/ks
(vrátane DPH)

Sprchový žľab ShowerDrain C s dĺžkou 985/1045 mm je vyrobený z vysokokvalitnej nerezovej ocele, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a odolnosť voči korózii. Jeho moderný a minimalistický dizajn sa ľahko integruje do rôznych štýlov kúpeľní. Vďaka svojej šírke efektívne odvádza vodu, čím zabraňuje akumulácii vody na podlahe sprchy. Jednoduchá inštalácia a údržba sú ďalšími výhodami tohto produktu, pričom jeho plochý profil umožňuje bezbariérový prístup. Sprchový žľab je tiež vybavený odnímateľným filtrom na zachytávanie nečistôt, čo uľahčuje čistenie a zvyšuje hygienický štandard kúpeľne. Jeho jedinečné predajné výhody spočívajú v kombinácii funkčnosti, estetiky a dlhodobej odolnosti.

1 skladom

Sme tu pre Vás už od roku 1996.

Objednávky do 11:00
odosielam v ten istý
pracovný deň.

Auto s hydraulickou rukou – ROZVOZ Považie. Eshop objednávky cez SDS, GLS, Packeta a osobný odber.

9 800+ produktov
skladom.

Popis

Sprchový žľab ShowerDrain C 985/1045 mm, Nerezová Oceľ – Elegancia a Funkčnosť pre Vašu Kúpeľňu

Hlavné Vlastnosti a Výhody Sprchového Žľabu ShowerDrain C:

– **Rozmery a Materiál:** Sprchový žľab ShowerDrain C s dĺžkou 985/1045 mm je vyrobený z vysokokvalitnej nerezovej ocele, ktorá zaručuje dlhodobú odolnosť a stabilitu. Jeho šírka a hĺbka sú optimalizované pre efektívne odvádzanie vody, čo zabraňuje akumulácii vody na povrchu sprchovacieho kúta.

– **Dizajn:** Moderný a minimalistický dizajn tohto sprchového žľabu sa ľahko integruje do rôznych štýlov kúpeľní, od tradičných po súčasné. Jeho čisté línie a lesklý povrch pridávajú kúpeľni nádych luxusu a sofistikovanosti.

– **Inštalácia a Údržba:** Sprchový žľab je navrhnutý pre jednoduchú a rýchlu inštaláciu. Jeho konštrukcia umožňuje pohodlné zapustenie do podlahy, čo zabezpečuje nielen estetický vzhľad, ale aj funkčnosť. Vďaka hladkému povrchu nerezovej ocele je údržba žľabu jednoduchá a rýchla, čo znižuje potrebu častého čistenia a udržiava hygienické prostredie.

– **Vysoká Kapacita Odvodnenia:** S kapacitou odvodnenia prispôsobenou na vysoký prietok vody, tento sprchový žľab zabezpečuje, že aj pri intenzívnom používaní sprchy nedôjde k pretečeniu vody mimo sprchovací kút.

– **Bezpečnosť:** Povrch žľabu je navrhnutý tak, aby bol protišmykový, čo zvyšuje bezpečnosť pri používaní sprchy. Tento aspekt je obzvlášť dôležitý pre rodiny s deťmi alebo seniorov.

– **Univerzálnosť:** Sprchový žľab ShowerDrain C je kompatibilný s rôznymi typmi podlahových krytín, čo umožňuje jeho použitie v širokej škále kúpeľňových projektov.

– **Ekologický Aspekt:** Nerezová oceľ je 100% recyklovateľný materiál, čo znamená, že výberom tohto produktu prispievate k ochrane životného prostredia.

Technické Parametre:

– Dĺžka: 985/1045 mm
– Materiál: Nerezová oceľ
– Povrchová úprava: Lesklá
– Protisklzová úprava: Áno
– Kapacita odvodnenia: Vysoká
– Kompatibilita s podlahovými krytinami: Vysoká
– Recyklovateľnosť: Áno

Prečo si Vybrať Sprchový Žľab ShowerDrain C?

Sprchový žľab ShowerDrain C je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá kombináciu štýlu, funkčnosti a trvácnej kvality. Jeho univerzálny dizajn a vysoká odvodňovacia kapacita zabezpečujú, že vaša kúpeľňa bude nielen krásna, ale aj praktická a bezpečná. Investícia do tohto sprchového žľabu je investíciou do dlhodobej spokojnosti a pohodlia vo vašej kúpeľni.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 3 kg

Technické listy

Youtube videá