Zľava!
 • –9 %

Vodu odpudzujúca impregnačná emulzia Sikagard®-703 W

 22.85 55.20
(vrátane DPH)

Vodu odpudzujúca impregnačná emulzia Sikagard 703W pôsobí na na báze silanu/siloxanu.Je pripravená na okamžité použitie. Sikagard 703w využíva sa ako impregnácia fasádnych plôch a ako ochrana budov proti vlhkosti a prieniku vody.

 

Katalógové číslo: - Kategórie: , Značka:

Popis

POUŽITIE Sikagard 703w :

 • využíva sa ako impregnácia fasádnych plôch a ako ochrana budov proti vlhkosti a prieniku vody
 • je vhodná na maltu, tehly, kameň, vlaknocementové povrchy

CHARAKTERISTIKA:

 • vyznačuje sa výraznou schopnosťou odpudzovať vodu
 • je paropriepustná
 • nemení vzhľad povrchu, je prakticky neviditeľná
 • povrchy ošetrené touto impregnáciou sú odolnejšie voči znečisteniu
 • zabraňuje rastu a rozvoju machov, rias a lišajníkov

Táto impregnačná emulzia je vaším riešením na poškodenie vodou a udrží vaše steny v bezpečí a suchu. Čítajte ďalej, aby ste sa dozvedeli viac o tom, ako Sikagard 703W funguje a prečo je to vaša nová voľba na ochranu stien.

Rozlúčte sa so škodami spôsobenými vodou so Sikagard®-703 W!

Sikagard 703w je špeciálne navrhnutý tak, aby odpudzoval vodu a chránil vaše steny pred poškodením vodou. Táto impregnačná emulzia je navrhnutá tak, aby prenikla hlboko do podkladu a vytvorila neviditeľnú bariéru, ktorá zabraňuje presakovaniu vody. Výsledkom sú steny, ktoré sú nielen suché, ale aj odolnejšie a majú dlhšiu životnosť.

Ale počkajte, je toho viac! Sikagard®-703 W je nielen vodoodpudivý, ale aj odolný voči UV žiareniu a starnutiu. To znamená, že vaše steny zostanú chránené aj v nasledujúcich rokoch, a to aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Takže, rozlúčte sa s poškodením vodou a pozdravte Sikagard®-703 W!

Nechajte Sikagard®-703 W udržať vaše steny v bezpečí a suchu!

Sikagard 703W sa ľahko aplikuje a môže byť použitý na rôzne podklady, vrátane betónu, muriva a prírodného kameňa. Emulzia sa rýchlo vstrebáva, takže na zaschnutie nebudete musieť dlho čakať. A keď to uschne, ani nebudete vedieť, že tam je! Sikagard®-703 W nezanecháva na vašich stenách žiadny viditeľný film alebo lesk, takže vaše steny budú vyzerať rovnako ako predtým.

Okrem svojich vodoodpudivých vlastností pomáha Sikagard®-703 W tiež chrániť pred výkvetmi, čo je hromadenie solí na povrchu muriva alebo betónu. Výkvety môžu spôsobiť nepekné sfarbenie a oslabiť podklad, ale so Sikagard®-703 W tomu môžete v prvom rade zabrániť.

Ak teda chcete, aby boli vaše steny v bezpečí a v suchu, nehľadajte nič iné ako Sikagard®-703 W. So svojimi vodoodpudivými vlastnosťami, odolnosťou voči UV žiareniu a zabraňujúcim výkvetom je Sikagard®-703 W dokonalým riešením pre akúkoľvek potreby ochrany stien.

Na záver, Sikagard®-703 W je vašou voľbou pre ochranu stien. Táto impregnačná emulzia odpudzuje vodu, odoláva UV žiareniu a starnutiu a zabraňuje výkvetom, pričom vaše steny budú vyzerať ako nové. Rozlúčte sa s poškodením vodou a pozdravte Sikagard®-703 W!

  Ďalšie informácie

  Hmotnosť-
  Použitie

  exteriér

  Farba

  Balenie

  2 litre, 5 litrov

  Technické listy

  Technický list Sikagard 703-W (103,53 kB)

  Youtube videá