Tmel na drevo

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

V ponuke máme tmel na drevo od overených a medzi klientami skutočne obľúbených výrobcov Sika, Ceresit, DenBraven, Penosil a ďalších. Prečítajte si opis každého produktu a rozhodnite sa pre ten, ktorý najlepšie zodpovedá vašim predstavám. Samozrejmosťou je množstvo farieb tak, aby ste tmel mohli nakombinovať ku farbám spájaného podkladu.
Ako príklad môžeme uviesť tmel na drevo DREVOKITT značky KITTFORT s výborným hodnotením od zákazníkov. Je vhodný na opravu prasklín, kazov a rýh v dreve, drevotrieskach a drevovláknitých doskách v interiéri aj exteriéri. Dostupný vo farbách orech, dub, buk aj borovica. Aplikuje sa špachtľou a zaschne už po približne desiatich minútach. Brúsiť ho môžete po 40-tich minútach a po 24 hodinách ho môžete pretierať bežnými náterovými hmotami. Výhodou tiež je, že ho môžete použiť aj na vypĺňanie stien či sadrokartónu.
Tmel na drevo SIKAFLEX 11C. Ide o jednozložkový pružný lepiaci a tesniaci tmel na báze polyuretánu. Okrem dreva výborne utesní aj kov či betón a okolo prestupov vytvorí zvukovú izoláciu. Aplikuje sa ručne alebo vzduchovou pištoľou. Vo vzorkovníku je na výber šedá, hnedá, béžová a biela farba. Neobsahuje rozpúšťadlá a je nestekajúcej konzistencie. Využíva sa aj ako viacúčelové lepidlo vhodné pre interiéry aj exteriéry, napríklad na lepenie okenných parapetov, prahov, schodiskových stupňov, obkladových dosák či prefabrikovaných prvkov. Výhodou sú veľmi nízke emisie, výborná schopnosť absorbovania nárazov a vibrácii, dobrá mechanická odolnosť aj odolnosť voči poveternostným vplyvom. Pri aplikácii je potrebné dbať na dobre pripravený podklad. Ten musí byť čistý, suchý, nosný a homogénny, bez oleja, mastnôt, prachu a uvoľnených častíc. Odstráňte staré nátery, cementové mlieko a iné nedostatočne prídržné nečistoty.