PUR pena

Zobrazených 1–20 z 35 výsledkov.

Zobrazených 1–20 z 35 výsledkov.

PUR pena vďaka širokému využitiu nechýba vo výbave snáď žiadneho profesionála ani domáceho kutila. PUR peny sú vhodné napríklad na montáže dverových zárubní a okenných rámov, vyplňovanie dutín a montážnych priestorov medzi panelmi, stennými priečkami, stropmi či podlahou. Našim cieľom je zabezpečiť pre vás kvalitné produkty za čo najvýhodnejšie ceny a tak v našej ponuke nechýbajú peny od overených výrobcov ako Ceresit, Den Braven, Soudal či Penosil.

Pre lepšiu orientáciu sme tieto peny rozdelili do podkategórií pištolové peny a trubičkové peny.

V našej ponuke nájdete tiež špeciálne produkty. Takým je napríklad studničná montážna pena od výrobcu Soudal, certifikovaná pre priamy styk s pitnou vodou a potravinami, odolná voči minerálnym olejom, pôdnym baktériám a kyselinám.Okrem širokej ponuky montážnych pien od renomovaných dodávateľov vás u dobrého kutila čaká množstvo doplnkových produktov, ktoré pri práci s PUR penami môžete potrebovať, ako napríklad vytláčacie pištole či čističe PUR peny.

Rýchle a bezpečné použitie, vytvorenie superpevných, zväčša aj vodeodolných spojov aj bez klincov, spájanie rôznych druhov materiálov bez nutnosti používať špeciálne pomôcky – postačí vám špachtľa, prípadne nebudete potrebovať ani tú, v závislosti od projektu, do ktorého sa púšťate. Kedy sa vyplatí siahnuť po polyuretánovom lepidle? Viac sa dozviete aj v našom blogu: