Polyuretánové lepidlo na polystyrén Ceresit CT 84 Express

 13.50/ks
(vrátane DPH)

Polyuretánové lepidlo na polystyrén Ceresit CT 84 Express je jednozložkové nízkoexpanzné polyuretánové lepidlo vhodné na lepenie izolačných polystyrénových dosiek vo vonkajších zložených tepelnoizolačných

174 na sklade (môže byť spätne objednané)

Katalógové číslo: CERESIT CT84 expres Kategórie: Značky: , , ,

Popis

Ceresit CT 84 Express

Polyuretánové lepidlo na polystyrén Ceresit CT 84 Express je jednozložkové nízkoexpanzné polyuretánové lepidlo vhodné na lepenie izolačných polystyrénových dosiek vo vonkajších zložených tepelnoizolačných systémoch ETICS.

Použitie

  • Polyuretánové lepidlo je určené na lepenie polystyrénových dosiek v exteriéri v kontaktných systémoch zateplenia budov Ceresit Ceretherm Express pri novostavbách i pri rekonštrukcii existujúcich objektov .
  • Ceresit CT 84 je tiež určené na lepenie dosiek EPS a XPS penového polystyrénu k podkladom, ako sú keramické tehly, betón, drevo, OSB dosky, stavebná oceľ, betónové tvárnice, sklo, bitúmen, asfaltové izolačné pásy, asfaltové penetrácie a suché murivo pri normálnych alebo nižších teplotách – spracovateľné od 0°C a aj pri vysokej vlhkosti, kedy sa doba schnutia cementových lepidiel výrazne predlžuje.
  • Po cca 2 hod.  možné kotvenie a následné prestierkovanie armovacej siete použitím stierkových hmôt Ceresit CT 85, CT 87 alebo ZU.

Vlastnosti

  • Výťažnosť: až 10 m2 – až o 100% viac než pri tradičných cementových lepidlách.
  • O 15% vyššia lepivá sila než pri tradičných cementových lepidlách.
  • Pri použití CT 84 a systému Ceresit Ceretherm Express zaberú zatepľovacie práce až o 5 dní menej.
  • Ideálne pre zatepľovacie systémy (ETICS) – 1 m2 polystyrénových dosiek je lepený iba 100g lepidla CT 84, namiesto 5 kg obvyklých pre cementové lepidlá.
  • Zlepšené tepelno-izolačné schopnosti – CT 84 má oproti tradičným cementovým lepidlám tepelnoizolačné vlastnosti podobné penovému polystyrénu.

Ďalšie informácie

Hmotnosť1 kg
Značka

Typ

Polyuretánové lepidlo

Balenie

850 ml kovová nádoba

Spotreba

1 balenie na cca 10 m²

Technické listy

Youtube videá