Lepidlo+tmel 11FC Sikaflex

 11.50 15.46
(vrátane DPH)

Sikaflex®-11 FC+ je výkonné jednozložkové lepidlo, ktoré je ideálne na vyplnenie a utesnenie trhlín, škár a medzier na rôznych povrchoch. Či už potrebujete utesniť zatekajúcu strechu, opraviť popraskanú betónovú stenu alebo zabezpečiť uvoľnenú škridlu, Sikaflex®-11 FC+ zvládne túto prácu rýchlo a efektívne.

ZĹAVA 7% pri nákupe nad 50€! Zľava sa nevzťahuje na produkty v kategórii Výpredaj a inak zľavnený tovar.
Katalógové číslo: - Kategórie: , , , , , Značka:

Sme tu pre Vás už 28 rokov!

Vaše online objednávky do 11:00
odosielam v ten istý
pracovný deň.

Auto s hydraulickou rukou – ROZVOZ Považie. Eshop objednávky cez SDS, GLS, Packeta a osobný odber.

9 500 produktov
skladom.

Popis

Sikaflex 11fc tmel je pružný lepiaci a tesniaci tmel na báze PU vytvrdzujúci vzdušnou vlhkosťou. Má mnohostranné využitie v interiéri, či exteriéri. Je ideálny na lepenie a tmelenie betónu, kovových a drevených konštrukcií, či stavebných dielov. Sikaflex 11 FC+ sa používa ako tesniaci tmel pre zvislé, aj vodorovné špáry, ako materiál tlmiaci hluk v spoji pri tesnení trhlín, tesnení v kovových a drevených konštrukciách, a tiež pri vzduchotechnických konštrukciách. Sikaflex 11 FC+ je možné použiť do líšt, základových dosiek, krycích líšt a prefabrikovaných prvkov.

Lepidlo + tmel 11FC Sikaflex utesní drevo, betón, aj kov. Taktiež vodorovné a zvislé škáry, trhliny, či praskliny. Dokáže vytvoriť zvukovú izoláciu okolo prestupov.

Lepidlo + tmel 11FC Sikaflex je viacúčelové lepidlo, ktoré prilepí: prahy, okenné rímsy, lišty, dekoračné, aj prefabrikované prvky.  

Vlastnosti

  • tesnenie a lepenie v jednom kroku  
  • vhodný do interiéru, aj exteriéru
  • vysoká elasticita
  • rýchle dozrievanie 
  • vyborné aplikačné vlastnosti     
  • vysoká mechanická odolnosť     
  • ideálny na balkóny a terasy     
  • po jeho vytvrdnutí ho možno brúsiť a pretierať farbami na akrylovej báze

Aplikácia

Ručne alebo vzduchovou pištoľou. Farba: biela, šedá, béžová, hnedá, čierna, terakotová, čerešňové drevo. Podrobné inštrukcie nájdete v technickom liste produktu.

Hľadáte spoľahlivé a všestranné lepidlo, ktoré vám pomôže utesniť praskliny a medzery v interiéri aj exteriéri? Nehľadajte nič iné ako Sikaflex®-11 FC+! Tento produkt dokáže nielen utesniť trhliny, ale aj spájať širokú škálu materiálov a odolávať extrémnym poveternostným podmienkam. Pokračujte v čítaní a dozviete sa viac o tomto úžasnom lepidle!

Utesnite trhliny a ďalšie pomocou Sikaflex®-11 FC+!

Sikaflex®-11 FC+ je výkonné jednozložkové lepidlo, ktoré je ideálne na vyplnenie a utesnenie trhlín, škár a medzier na rôznych povrchoch. Či už potrebujete utesniť zatekajúcu strechu, opraviť popraskanú betónovú stenu alebo zabezpečiť uvoľnenú škridlu, Sikaflex®-11 FC+ zvládne túto prácu rýchlo a efektívne. Jeho pokročilé zloženie zaisťuje dlhotrvajúce výsledky, ktoré odolajú aj tým najnáročnejším poveternostným a environmentálnym podmienkam.

Ale Sikaflex®-11 FC+ nie je len výplň trhlín. Funguje tiež ako silné lepidlo, ktoré spája širokú škálu materiálov vrátane dreva, kovu, plastov, keramiky a ďalších. Vďaka svojim vynikajúcim adhéznym vlastnostiam je ideálny pre rôzne aplikácie, od stavebníctva a automobilového priemyslu až po námorný a letecký priemysel. A vďaka svojej elasticite a flexibilite dokáže Sikaflex®-11 FC+ absorbovať vibrácie a pohyby bez toho, aby praskol alebo sa zlomil.

Jedinečné flexibilné lepidlo pre vnútorné a vonkajšie použitie!

Jednou z najlepších vecí na Sikaflex®-11 FC+ je jeho všestrannosť. Môže byť použitý v interiéri aj exteriéri, vďaka čomu je vhodným lepidlom pre všetky druhy projektov. Či už potrebujete opraviť rám okna, nainštalovať solárny panel alebo opraviť palubu lode, Sikaflex®-11 FC+ to všetko zvládne. Je tiež odolný voči UV žiareniu, vode a chemikáliám, čo zaisťuje dlhotrvajúci výkon aj v drsnom prostredí.

Ďalšou skvelou vlastnosťou Sikaflex®-11 FC+ je jednoduchosť použitia. Dodáva sa v praktickej kazete, ktorú možno ľahko vložiť do tesniacej pištole, čo umožňuje presnú a kontrolovanú aplikáciu. Jeho hladká a jednotná konzistencia zaisťuje ľahké rozotieranie a minimálny odpad. A po aplikácii Sikaflex®-11 FC+ rýchlo schne a môže byť prelakovaný alebo brúsený tak, aby zodpovedal okolitému povrchu.

Na záver, Sikaflex®-11 FC+ je nevyhnutné lepidlo pre každého, kto potrebuje utesniť praskliny a medzery alebo lepiť materiály v interiéri aj exteriéri. Vďaka pokročilému zloženiu, vynikajúcej priľnavosti a všestrannosti je tou najlepšou voľbou pre profesionálov aj domácich majstrov. Vyskúšajte to ešte dnes a sami uvidíte úžasné výsledky!

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Farba

, , , , , , ,

Balenie

300 ml, 600 ml

Výrobca

Sika

Technické listy

Technicky list Sikaflex 11 FC (421,86 kB)

Youtube videá

Použitie produktu Lepidlo+tmel 11FC Sikaflex

Možno by sa Vám páčilo…