Ceresit CM 29 Flexibilné rýchloschnúce lepidlo

Produkt je momentálne vypredaný!

Flexibilné lepidlo Ceresit CM 29, rýchloschnúce

Flexibilné rýchloschnúce lepidlo Ceresit CM 29 má vďaka špeciálnemu zloženiu predĺžený čas spracovania. Je určené predovšetkým na lepenie veľkoformátových obkladov a dlažieb v exteriéri a interiéri, keramických, gresových obkladov a dlažieb s plochou nad 1 m2, betónových platní, prírodného kameňa (okrem mramoru) na stabilných a stálych podkladoch. Lepiaca malta je pochôdzna a umožňuje škárovanie už po cca 3 hodinách od nalepenia dlažieb.i.

Katalógové číslo: CERESIT CM 29 Kategórie: Značka:

Popis

Flexibilné rýchloschnúce lepidlo Ceresit CM 29 Multi Express

Flexibilné rýchloschnúce lepidlo Ceresit CM 29 je vhodné najmä na lepenie keramických  obkladov a dlažieb (aj veľkoformátových), v exteriéri aj interiéri. Má variabilnú konzistenciu a je určené na lepenie do hrubého lôžka (max. hrúbka lôžka 20 mm po stlačení) v priestoroch s veľkým mechanickým zaťažením.
Vlastnosti:

 • pochôdzna už po 3 hodinách
 • vhodná pre malé aj veľké formáty dlažby
 • na balkóny, terasy a podlahové vykurovanie
 • na kritické podklady, ako sú OSB dosky a existujúce obklady a dlažby
 • umožňuje rýchly postup prác
 • vytvrdzuje bez tvorby zmršťovacích trhlín

Použitie:

Flexibilné rýchloschnúce lepidlo Ceresit CM 29 má vďaka špeciálnemu zloženiu predĺžený čas spracovania. Je určené predovšetkým na lepenie veľkoformátových obkladov a dlažieb v exteriéri a interiéri, keramických, gresových obkladov a dlažieb s plochou nad 1 m2, betónových platní, prírodného kameňa (okrem mramoru) na stabilných a stálych podkladoch. Lepiaca malta je pochôdzna a umožňuje škárovanie už po cca 3 hodinách od nalepenia dlažieb.Odporúča sa použiť do priestorov so zvýšenou vlhkosťou, napr. priemyselné kuchyne, autoumývarne, verejné sprchy a pod. ako aj do priestorov s veľkým mechanickým zaťažením.

 
Balenie: 25 kg papierové vrece
Skladovateľnosť:Do 12 mesiacov v suchom prostredí
Škárovanie:po cca 3 hodinách
 

  Ďalšie informácie

  Značka

  Typ

  Flexibilné lepidlo

  Výrobca

  ceresit

  Značka

  Ceresit

  Technické listy

  Youtube videá