Tmel na sádrokartón

Zobrazuje sa všetkych 14 výsledkov

Zobrazuje sa všetkych 14 výsledkov

Ako sa vyznať v tak širokej ponuke tmelov na sadrokartón? Jednoducho! Pri každom tmele uvádzame profesionálny popis a vy tak hneď viete, ktorý tmel je práve ten, ktorý potrebujete. Našou snahou je vám, našim skvelým zákazníkom, dodať overenú kvalitu za čo najlepšie ceny. Značkoví výrobcovia Knauf, Rigips, Den Braven, HET či Hasoft zabezpečujú, že nikdy nekupujete mačku vo vreci, ale produkt obľúbený mnohými domácimi kutilmi i profesionálnymi majstrami.
Okrem klasických tmelov ponúkame aj rôzne špeciálne tmely na tmelenie sadrokartónových dosiek. Medzi také patria napríklad vyhľadávané Rigips Vario, Rigips Extra či Rigips Super, finálne tmely ROKOFINAL či Knauf Super Finish alebo hotový pastový tmel Rigips ProMix MEGA. Pri miešaní dbajte na správny pomer vody a suchej zmesi. Nedodržaný pomer má vplyv na dĺžku tuhnutia a pevnosť. Aplikujte na suchý, súdržný, čistý podklad zbavený prachu, mastnoty a nečistôt.
Do pozornosti dávame produkt ROKOFINAL PLUS určený pre finálnu povrchovú úpravu stavebných konštrukcií. Tento obľúbený tmel je tvorený jemnozrnnou minerálnou výplňou, špeciálnymi pojivami, zušľachťujúcimi prísadami a vodou. ROKOFINAL PLUS je vhodný pre použitie v interiéroch, ale nie pre mokré či trvalo vlhké prostredie. Za zmienku určite stojí aj šľahaný ľahčený tmel HET, ktorý je vhodný pre použitie v interiéri aj exteriéri. Je pripravený na okamžité použitie na vypĺňanie drobných dier, na tmelenie nedynamických priamych i uhlových škár a prasklín omietok, betónových panelov, muriva, sadrokartónu, na opravy rohov do veľkosti cca 2 cm. Má silne tixotropný charakter, je možné ho pretierať, nesteká, nepraská, ľahko sa uhladzuje, nevyžaduje brúsenie, neprepadá sa. Výrobok spĺňa požiadavky na povrchy, ktoré môžu prichádzať do styku s potravinami.Pre manipuláciu s tmelom na sadrokartón budete potrebovať aj zodpovedajúce náradie, ktoré je samozrejme rovnako súčasťou našej komplexnej ponuky. Hladítka, špachtle, izolačné pásky či plastové vedrá nakúpite z pohodlia vášho domova.