Nopové a stavebné fólie

Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Nopové fólie umožňujú odvetranie vlhkého muriva a zároveň zabraňujú prieniku vody do stavebných konštrukcií z okolitého terénu. Nami ponúkané nopové fólie Noppex sú vyrobené z propylénu vysokej hustoty. Sú ideálnym riešením pre izoláciu základov spodných stavieb. Zároveň nevyhnutnou súčasťou drenážnych systémov. Nopové fólie dodávame v rolkách v rôznych šírkach:

  • 0,5 metra,
  • 1 meter,
  • 1,5 metra,
  • 2 metre,
  • 2,5 metra,
  • 3 metre.

Pri použití nopovej fólie na odizolovanie základov, je vhodné fóliu ukončiť ukončovacou lištou na nopovú fóliu z PVC. Ukončovaciu lištu z PVC predávame v dľžke 2 metre. Nopovú fóliu je zároveň ideálne pripevňovať pomocou originálnych natĺkačiek, ktoré predávame spolu s čiernymi hlavičkami.

Nopovú fóliu je zároveň vhodné použiť nielen v okolí základov domu, ale aj pri akomkoľvek styku betónu/betónovej tvárnice, obrubníku či palisády so zeminou. Oba materiály totižto sajú vlhkosť, čo Vám neskôr môže spôsobovať dodatočné problémy. Častým úkazom sú zmeny farieb a pigmentu farebných betónových doplnkov, či napríklad výkvety. Nopová fólia Vám takisto jednoduch zabráni prieniku priamej vody napríklad pri návalových dažďoch.

Nopové a stavebné fólie sú nevyhnutnou súčasťou portfólia produktov v stavebninách MPL Stavro vzhľadom na fakt, že pri prácach na stavbách a v okoli stavieb sa bez nich jednoducho nezaobídete.

Stavebnú PE fóliu je možné použiť napríklad pred pokládkou podlahového polystyrénu na betónový podklad. PE fóliu ponúkame v dvoch hrúbkach v šírke 2metre a takisto ju predávame na bežné metre. Rovnako ako nopovú fóliu.

Vďaka dostatočným skladovým zásobám získate váš objednaný tovar skutočne rýchlo. Dovezieme vám ho na vami určené miesto vďaka čomu šetríte váš drahocenný čas.