Vetracie mriežky

Zobrazuje sa všetkych 16 výsledkov

Zobrazuje sa všetkych 16 výsledkov

Vetracie mriežky

Vetracie mriežky v ponuke MPL Stavro si môžete jednoducho objednať v našom eshope alebo prísť osobne do našej prevádzky v Trenčíne. Skladom pripravené k okamžitému odoslaniu na vami určenú adresu.

V našej ponuke nájdete štvorcové, obĺžnikové alebo aj kruhové na rôzne použitie. Nechýbajú ani mriežky dverové alebo gravitačné. Pri výbere vhodného materiálu si môžete zvoliť buť PVC, peknú nerez alebo hliník. Prezrite si skutočne bohatý sortiment mriežok, podlahových vpustí i tanierových ventilov s reguláciou. Štvorcové, obdĺžnikové aj kruhové. Gravitačné mriežky, dverové aj univerzálne. V ponuke štandardné biele i nerezové so sieťkou a žalúziami.

Podľa popisu uvádzanom pri každom produkte zistíte, ktoré vetracie mriežky sú vhodné do interiéru, ktoré do exteriéru. Majú zároveň široké použitie. Môžu byť určené k vetraniu bytov, garáží, pivníc domov či priemyselných objektov. Využitie nachádzajú v kúpeľni, kuchyni, WC, garáži či sklade. V našej ponuke sa vyznačujú jednoduchou manipuláciou a dlhou životnosťou.