Cement vápno vrecovaný materiál

Zobrazuje sa všetkych 18 výsledkov

Zobrazuje sa všetkych 18 výsledkov

Cement vápno vrecovaný materiál

Cement vápno vrecovaný materiál sú nevyhnutnou súčasťou každej stavby. Slúžia ako spojovacie prvky a najčastejšie sa používajú pri stavbe domu svojpomocne. Jednoduchším riešením je však objednať si tzv. betón-pumpu z miestnej betonárky.

V našich stavebninách MPL Stavro s.r.o. na Rybárskej ulici v Trenčíne nájdete kvalitný cement, vápno a vrecovaný materiál od známych výrobcov. Napríklad Betón BS 428, suchý cementový poterový betón vhodný na použitie v interiéri aj exteriéri. V súčasnej dobe sa jedná o moderný prvok betonáže vyhľadom na to, že nepotrebujete pri zarobení betónu miešačku. Obsah vrecka vysypete do nádoby, zmiešate s vodou a výslednú hmotu aplikujete pri betonáži.

V našej ponuke nájdete aj nehasené vápno a vápenný hydrát, ktoré už sa nevyskytujú v sortimente stavebnín tak často.

Veľmi obľúbeným produktom v našej ponuke je aj Unimalt 14. Jedná sa o cement pre murivo MC 12,5, vyrobený zomletím kremičitanového slínku s ďalšími prísadami, ktoré upravujú prevzdušnenie a schopnosť zadržať vodu. Určený na výrobu malty pre murivo a omietku.

Najviac používaný cement pri výrobe betónu a malty je portlandský cement. Ten je  vhodný prakticky na všetky klasické stavebné práce, má výbornú spracovateľnosť. V našej predajni predávame vrecované materiály.  Ak by ste mali záujem o konkrétnu značku, napíšte nám na stavebniny@mplstavro.sk.