Respirátory

Zobrazuje sa všetkych 13 výsledkov

Zobrazuje sa všetkych 13 výsledkov

Potrebujete ochrániť vaše zdravie pred škodlivými výparmi, prachom a podobne? V ponuke máme rôzne respirátory, či už jednoduché ako aj s ventilčekmi a filtrami. Vyrábajú sa s vysokým komfortom nosenia, vhodné pre použitie pri fyzicky namáhavej práci, majú moderný tvar, umožňuje ľahké nasadenie a tesnenie na rozmanité tvary a veľkosti tváre .
Ochrana dychu je veľmi dôležitý faktor ochrany zdravia a dýchacích orgánov. Nesprávnym alebo nedostatočným zvoleným stupňom ochrany sa spôsobuje riziko ohrozenia zdravia. Práve preto vám ponúkame pracovné pomôcky ako respirátory, či masky v rôznych úrovniach ochrany voči prachovým časticiam a výparom. A nezabudnite aj na náš vernostný program!

Dnešný svet sa stáva čoraz znečistenejším a preto je ochrana našich dýchacích ciest veľmi dôležitá. Medzi najúčinnejšie ochranné pomôcky patrí bezpochyby respirátor.

Respirátor je ochranná pomôcka, ktorá chráni dýchacie cesty pred nečistotami, prachom, toxickými plynmi a mikroorganizmami. Je vhodný pre každého, kto sa pohybuje v miestach s vysokou koncentráciou škodlivých látok, ako napríklad pri práci s chemikáliami alebo pri jazde v zápche.

Okrem svojej ochrannej funkcie má respirátor aj estetickú stránku. V súčasnosti sa dajú nájsť rôzne dizajny a farby, ktoré spĺňajú aj náročné vkusy. Na trhu tiež existujú polomasky s výmennými filtrami, čo znamená, že si môžeš kúpiť iba nový filter.

Jednou z najdôležitejších výhod respirátora je to, že chráni tvoje dýchacie cesty pred nebezpečnými látkami. Ak pracuješ v prachu, chemických závodoch alebo v priemyselných zónach, je respirátor nevyhnutnosťou. Okrem toho ti pomôže aj pri alergiách na peľ alebo prach.

Respirátor ti tiež pomôže pri cestovaní. V mestách, kde je vysoká koncentrácia emisií, môže byť vdýchnutie vzduchu veľmi nezdravé, preto je dobré mať respirátor vždy pri sebe. Okrem toho ti pomôže aj pri cestovaní do exotických krajín, kde môže byť kvalita vzduchu známa svojou nízkou kvalitou.

Ak trpíš alergiami alebo astmou, môže ti respirátor pomôcť pri znížení symptómov a zlepšení kvality spánku.

Je skvelou ochrannou pomôckou, ktorá ti pomôže chrániť tvoje dýchacie cesty pred nečistotami a toxickými látkami. Okrem toho ti tiež pomôže pri alergiách a astme a zlepší kvalitu spánku. Takže neváhaj a zvoľ si ten správny respirátor pre seba a tvoju rodinu!

Neviete kedy zvoliť respirátor a kedy polomasku? Poradíme Vám v našom blogu.

Kedy použiť respirátor a kedy polomasku?