Extrudovaný polystyrén Zentyss XPan WI XPS

 2.63 47.52/ks
(vrátane DPH)

Pri objednávke 5 a viac kusov v hrúbke od 60mm nám prosím pošlite žiadosť o individuálnu cenovú ponuku – TU

Extrudovaný polystyrén ZENTYSS XPan WI je polystyrén tzv. styrodur so zdrsneným povrchom so štruktúrou mriežky na oboch stranách, oranžovej farby. ZENTYSS XPan WI štruktúra 1ks/0,75m2 je všestranný a odolný izolačný materiál s vynikajúcou tepelnoizolačnou schopnosťou a vysokým koeficientom tepelného odporu.

 

Popis

Extrudovaný polystyrén ZENTYSS XPan WI štruktúra 1ks/0,75m2

Extrudovaný polystyrén ZENTYSS XPan WI je polystyrén tzv. styrodur so zdrsneným povrchom so štruktúrou mriežky na oboch stranách, oranžovej farby.

Styrodur je vhodné použiť na zateplenie nasledovných častí budov, či obytných domov:

    • na izoláciu fasády
    • na izoláciu soklových častí
    • na izoláciu okenných a dverových prekladov
    • na izoláciu potenciálnych tepelných mostov

Zentyss XPan WI je možné lepiť priamo na stavebné lepidlo.

Extrudovaný polystyrén ZENTYSS XPan WI štruktúra 1ks/0,75m2 je všestranný a odolný izolačný materiál určený na použitie v rôznych aplikáciách. Tento polystyrénový materiál je vyrobený z extrudovanej polystyrénovej peny, vďaka čomu je ľahký, pevný a ľahko sa inštaluje. Má vynikajúcu tepelnú izoláciu a jej štruktúra umožňuje efektívnu cirkuláciu vzduchu a vetranie. Materiál má tiež vysoký koeficient tepelného odporu, ktorý poskytuje vynikajúcu ochranu pred chladom. Navyše je odolný voči vode a vlhkosti, vďaka čomu je vhodný na vnútorné aj vonkajšie použitie. Dodáva sa v jednom kuse s rozlohou 0,75 m2, vďaka čomu sa ľahko inštaluje a pokryje veľkú plochu.

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť-
Hrúbka

100 mm, 10mm, 120 mm, 150 mm, 160 mm, 180 mm, 20 mm, 200 mm, 30 mm, 40 mm, 50 mm, 60 mm, 140 mm, 80 mm

Technické listy

Youtube videá