Austrotherm XPS UNI-dosky 1300x600mm 0,78m2 izolačné dosky

 13.90 15.42/ks
(vrátane DPH)

Tvrdeny polystyren Austrotherm XPS UNI-dosky 1300x600mm 0,78m2 sú predaplikované styrodurové dosky so sieťovinou a lepidlom pre jednoduchú montáž. Nie je potrebné žiadne ďalšie spracovanie.

ZĹAVA 7% pri nákupe nad 50€! Zľava sa nevzťahuje na produkty v kategórii Výpredaj a inak zľavnený tovar.
Katalógové číslo: - Kategórie: Značka:

Sme tu pre Vás už 28 rokov!

Vaše online objednávky do 11:00
odosielam v ten istý
pracovný deň.

Auto s hydraulickou rukou – ROZVOZ Považie. Eshop objednávky cez SDS, GLS, Packeta a osobný odber.

9 500 produktov
skladom.

Popis

Tvrdeny polystyren Austrotherm XPS UNI-dosky 1300x600mm 0,78m2 sú univerzálnym a ľahko použiteľným riešením pre zatepľovacie projekty. Každá doska je vyrobená z tvrdeného styrodurového materiálu a má aplikovanú sieťovinu a lepidlo pre väčšiu bezpečnosť. Nie je potrebné žiadne ďalšie spracovanie, čo z neho robí ideálne riešenie pre rýchlu a bezproblémovú inštaláciu. Vysoko kvalitný styrodur ponúka vynikajúcu izoláciu, čo z neho robí efektívnu dlhodobú voľbu.

Vďaka inovatívnemu dizajnu a špičkovým materiálom sú izolačné dosky Austrotherm XPS UNI-Dosky dokonalou voľbou pre každého, kto chce zlepšiť energetickú účinnosť svojho domu. Či už renovujete starší dom alebo staviate nový od základov, tieto dosky sú rozumnou investíciou, ktorá sa vám z dlhodobého hľadiska vráti.

Udržujte chlad von a teplo dovnútra s 0,78 m2 izolácie!

Jednou z kľúčových výhod izolačných dosiek Austrotherm XPS UNI-Dosky sú ich pôsobivé izolačné schopnosti. S povrchovou plochou 0,78 m2 na dosku sú tieto dosky schopné efektívne zachytiť a udržať teplo, čím udržia váš domov v teple a pohodlí aj v najchladnejšom počasí.

Ale účinnosť izolácie nie je jediná vec, ktorá odlišuje Austrotherm XPS UNI-Dosky od konkurencie. Tieto dosky sú tiež neuveriteľne odolné a majú dlhú životnosť, čo znamená, že budú poskytovať spoľahlivú izoláciu aj v nasledujúcich rokoch. A vďaka svojej ľahkej konštrukcii a jednoduchému procesu inštalácie sú dokonalou voľbou pre akýkoľvek projekt, veľký alebo malý.

Ak teda chcete túto zimu udržať svoj domov v teple a útulne, alebo ak plánujete budúci projekt rekonštrukcie, určite si vyberte izolačné dosky Austrotherm XPS UNI-Dosky. Vďaka svojim výnimočným izolačným schopnostiam, robustnej odolnosti a jednoduchému použitiu sú dokonalou voľbou pre každý dom alebo budovu.

Záverom možno povedať, že izolačné dosky Austrotherm XPS UNI-Dosky sú vynikajúcou investíciou pre každého, kto chce zlepšiť energetickú efektívnosť svojho domova a udržať svoj obytný priestor pohodlný a útulný po celý rok. Vďaka svojmu inovatívnemu dizajnu, špičkovým materiálom a pôsobivým izolačným schopnostiam ponúkajú tieto dosky úroveň výkonu a odolnosti, ktorá je jednoducho neporovnateľná s inými izolačnými produktmi na trhu. Tak nečakajte – inovujte izoláciu svojho domu ešte dnes pomocou Austrotherm XPS UNI-Dosky!

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Hrúbka

4 mm, 6 mm, 10 mm

Technické listy

Youtube videá