Jelšové Dvere s 2/3 Sklenenou Výplňou 90 cm, Pravé Otváranie

 114.00/ks
(vrátane DPH)

Dvere 2/3 sklo jelša 90 cm, pravé, sú interiérové dvere, ktoré kombinujú estetiku a funkčnosť. Kľúčovou vlastnosťou je ich dizajn s dvoma tretinami dverí vyplnenými sklenenou vložkou, ktorá poskytuje dostatok súkromia a zároveň prechádza svetlo, čím rozjasňuje priestor. Výhodou je použitie kvalitného materiálu jelše, ktorý dodáva dverám pevnosť a dlhú životnosť. Šírka 90 cm je štandardná a vhodná pre väčšinu interiérových otvorov. Pravé otváranie dverí je ideálne pre pravotočivé usporiadanie miestností. Jedinečný predajný výhodou je kombinácia estetiky prírodného dreva s moderným vzhľadom skla, čo umožňuje dverám zapadnúť do rôznych interiérových štýlov.

1 skladom

Sme tu pre Vás už od roku 1996.

Objednávky do 11:00
odosielam v ten istý
pracovný deň.

Auto s hydraulickou rukou – ROZVOZ Považie. Eshop objednávky cez SDS, GLS, Packeta a osobný odber.

9 800+ produktov
skladom.

Popis

Dvere 2/3 Sklo Jelša 90 cm, Pravé – Elegancia a Svetlosť pre Váš Interiér

Popis Produktu:

Predstavujeme Vám prémiové interiérové dvere vyrobené z kvalitného materiálu jelša s rozmerom 90 cm, ktoré sú navrhnuté tak, aby dodali vášmu domovu pocit tepla a prirodzeného štýlu. Tieto dvere sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu súkromia a priepustnosti svetla do ich obytných alebo pracovných priestorov.

Technické Parametre

– **Model:** Dvere 2/3 Sklo Jelša
– **Rozmer:** 90 cm (šírka)
– **Orientácia:** Pravé otváranie
– **Materiál:** Masívna jelša
– **Sklenená Výplň:** 2/3 plochy dverí
– **Povrchová Úprava:** Ochranný lak pre dlhodobú odolnosť
– **Zárubňa:** Nie je súčasťou balenia
– **Kľučka:** Nie je súčasťou balenia
– **Izolačné Vlastnosti:** Zvuková a tepelná izolácia
– **Montáž:** Jednoduchá inštalácia s možnosťou odborného zapracovania

Vlastnosti a Výhody:

Naše dvere 2/3 sklo jelša sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálnu funkčnosť a estetickú hodnotu. Masívna jelša je známa svojou pevnosťou a dlhovekosťou, čo zaručuje, že vaše dvere vydržia roky bez známok opotrebenia. Sklenená výplň zaberajúca dve tretiny plochy dverí je ideálna pre rozptýlenie prirodzeného svetla a vytvorenie svetlej a vzdušnej atmosféry v miestnosti.

Dvere sú ošetrené ochranným lakom, ktorý zabezpečuje odolnosť voči škrabancom a zvyšuje ich životnosť. Zvuková a tepelná izolácia zabezpečujú, že vaše súkromie zostane nedotknuté a domáce prostredie komfortné bez ohľadu na ročné obdobie.

Hodnota pre Zákazníka:

Investícia do našich dverí 2/3 sklo jelša znamená investíciu do kvality, trvanlivosti a štýlu. Tieto dvere nielenže zvýšia estetickú hodnotu vášho interiéru, ale tiež prinesú praktické výhody ako sú lepšia izolácia a priepustnosť svetla. S možnosťou jednoduchej montáže alebo odborného zapracovania sú naše dvere vhodné pre každého, kto hľadá spoľahlivé a elegantné riešenie pre svoj domov alebo kanceláriu.

Záver:

Nezáleží na tom, či renovujete svoj domov alebo len hľadáte spôsob, ako oživiť svoj interiér, naše dvere 2/3 sklo jelša 90 cm, pravé, sú dokonalou voľbou. Objednajte si ešte dnes a premeňte svoj priestor na miesto plné svetla, štýlu a pohodlia.

5 rád, ako vybrať interiérové dvere do domu a bytu(Otvára sa na novej karte prehliadača)

Ďalšie informácie

Hmotnosť 22 kg
Farba

Šírka

800 mm

Technické listy

Youtube videá