Ceresit CT 710 Visage dekoratívna omietka

Produkt je momentálne vypredaný!

Omietka s dizajnom prírodného kameňa Ceresit CT 710 Visage je dekoratívna tenkovrstvová omietka so štruktúrou granitu alebo pieskovca určená pre interiér, aj exteriér. Omietka s dizajnom prírodného kameňa Ceresit CT 710 Visage je vhodná na zhotovenie tenkovrstvových dekoratívnych omietok a ozdobných plôch povrchov fasád.

Katalógové číslo: CERESIT CT 710 Kategórie: Značka:

Popis

Dekoratívna omietka Ceresit CT 710 Visage je dekoratívna tenkovrstvová omietka so štruktúrou granitu alebo pieskovca určená pre interiér, aj exteriér. Dekoratívna omietka Ceresit CT 710 Visage je vhodná na zhotovenie tenkovrstvových dekoratívnych omietok a ozdobných plôch povrchov fasád.

Vlastnosti:

 • pripravená na okamžité použitie
 • odolnosť voči poveternostným vplyvom
 • mechanická odolnosť
 • umožňuje aplikáciu strojom
 • ľahká umývteľnosť
 • možnosť spracovania  do šablón

Použitie:

Dekoratívna omietka Ceresit CT 710 Visage je určená na vytváranie tenkovrstvových dekoratívnych omietok a ozdobných plôch povrchov fasád. Jej aplikácia je možná na tradičné podklady z vápenno – cementových omietok, na betónových povrchoch, drevotrieskových a tiež cementovo – trieskových doskách. Omietka s dizajnom prírodného kameňa Ceresit CT 710 Visage je určená na aplikáciu striekaním. Na malých plochách je aplikácia možná dlhým oceľovým hladidlom. Po vytvrdnutí získa štruktúru s efektom prírodného kameňa. Vďaka použitej zmesi kameniva má omietka vysokú odolnosť proti znečisteniu, vysokú tvrdosť a dlhú životnosť. Omietka je použiteľná hlavne v miestach silného prevádzkového zaťaženia, kde možno predpokladať zvýšený oter alebo možnosť zašpinenia a následnej nutnosti čistenia t.j. sokle budov, priestory schodísk a vstupy.

  Ďalšie informácie

  Značka

  Typ omietky

  Dekoratívna omietka

  Výrobca

  ceresit

  Značka

  Ceresit

  Technické listy

  Youtube videá