Podlahový EPS

Zobrazuje sa všetkych 17 výsledkov

Zobrazuje sa všetkych 17 výsledkov

Kvalitná izolácia podlahy podlahovým EPS polystyrénom pomáha udržať teplo a znížiť hlučnosť v interiéroch. Prispieva tak k akustickému komfortu v miestnostiach.  Medzi najpopulárnejšie spôsoby izolácie podlahy patrí izolácia pomocou podlahového polystyrénu. Podlahový EPS polystyrén má ideálne vlastnosti v rámci tepelnej izolácie a vodivosti. Do bežných podláh je určený bežný podlahový EPS, zatiaľ čo pre podlahy s častým zaťažením je potrebné zvoliť záťažový podlahový EPS.

Kvalitná izolácia podlahy je nevyhnutná pre každý dom či byt, nielen kvôli úspore energie, ale i pre pohodlie obyvateľov. Podlahový EPS sa stáva čoraz obľúbenejšou voľbou pre svoje vynikajúce izolačné schopnosti. Jeho aplikácia zabezpečuje účinnú bariéru proti úniku tepla, čo napomáha udržať vnútornú teplotu príjemnú a stabilnú. Taktiež polystyrén prispieva k zníženiu hlučnosti, čím zvyšuje akustický komfort v miestnostiach a vytvára pokojnejšie prostredie. Pri výbere správneho typu EPS je dôležité zohľadniť frekvenciu zaťaženia podlahy. Bežný podlahový polystyrén je vhodný pre miestnosti s obmedzenou záťažou, kým v prípade priestorov s vyššou frekvenciou pohybu alebo nábytku, ktorý je často posúvaný, je lepšie voliť záťažový podlahový polystyrén, ktorý je odolnejší voči mechanickému poškodeniu.

U nás určite nájdete ten vhodný. V ponuke máme viacero typov značky Austrotherm a Rockwool. Radi Vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru – napíšte nám na stavebniny@mplstavro.sk alebo vyplňte kontaktný formulár