Lepiace pásky

Zobrazených 1–20 z 65 výsledkov.

Zobrazených 1–20 z 65 výsledkov.

Možno ste ani netušili, že existuje toľko druhov lepiacich pások využívaných pri stavbe či v domácnosti. Pripravili sme skutočne bohatú ponuku kvalitných lepiacich pások od overených výrobcov 3M, Hasoft, Storch a podobne, pre profesionálov aj domácich kutilov. Prezrite si popis jednotlivých pások a vyberte tú, ktorá najlepšie zodpovedá vašim potrebám. Jednostranné pásky, obojstranné pásky, extrémne tesniace pásky, rozoberateľné spoje (suché zipsy), protišmyková lepiaca páska, samolepiaca páska sklotextil, metalizovaná páska, profi parotesná páska, bitúmenová tesniaca páska modifikovaná kaučukom, či okenné pásky do interiéru aj exteriéru?
V našom sortimente nájdete všetky. A tak, ako aj stavebný materiál, farby, laky, náradie pre stavbu či záhradu, aj lepiace pásky máme za výborné ceny s možnosťou dovozu priamo na stavbu.
Do stavebnín, či iných obchodov nemusíte chodiť ani pre priemyselné pásky. U nás nájdete vinylové pásky dostupné vo viacerých farbách. Či už hľadáte pásky na označovanie pruhov, bezpečnostné značenie alebo dočasnej ochrane povrchov.
A ako je u dobrého kutila zvykom v iných druhoch produktov, pásky, vrátane tých priemyselných objednáte vždy jednoducho, rýchlo a bezpečne. Všetko s možnosťou dovozu na vami určené miesto.