Záves

Zobrazuje sa všetkych 20 výsledkov

Zobrazuje sa všetkych 20 výsledkov

Sadrokartónový záves

Tento výraz pravdepodobne označuje systém zaveseného sadrokartónového stropu, ktorý je bežným prvkom v modernej výstavbe. Tieto systémy sa používajú na vytvorenie rovnej alebo navrhnutej plochy pod konštrukčným stropom alebo podlahou nad ním. Vyrábajú sa zavesením listov sadrokartónových dosiek, známych aj ako sadrovláknité alebo sadrokartónové dosky, na kovový rám, ktorý je pripevnený ku konštrukčným prvkom budovy.

Sadrokartónový závesný systém používaný v stavebníctve na vytváranie stropov alebo stien pripevnením sadrokartónových dosiek na kovovú konštrukciu zavesenú na konštrukčných prvkoch budovy.

Nielen profesionál, ale aj zručný domáci majster ocení širokú ponuku spojovacieho materiálu na jednom mieste.  Či už potrebujete spojku, kotvu, rýchlozáves či záves na drevo, v kategórii Záves ste správne.
Snažíme sa, aby ste objednaný tovar mali doma čo najskôr – ak stihnete objednať z našich skladových zásob do poludnia, je možné, že vám príde už na ďalší pracovný deň, najneskôr však do 3 pracovných dní. Ak tovar, ktorý potrebujete, práve nie je skladom, o jeho dostupnosti sa môžete informovať na priloženom telefónnom čísle.