Kliešte a hasáky

Zobrazených 1–20 z 35 výsledkov.

Zobrazených 1–20 z 35 výsledkov.

Kliešte, hasáky. Náradie, ktoré by nemalo chýbať v dielničke žiadneho majstra. Dobrý kutil vám vďaka svojej bohatej ponuke náradia ušetrí cestu do kamennej predajne. Z pohodlia vašej obývačky objednáte presne to, čo potrebujete. Vďaka zrozumiteľnému filtru si vyberte typ a rozmer kliešťov, ktoré ešte vo vašej výbavičke chýbajú.
Výhodnými, nie len do domácností, sú tiež multifunkčné či viacpočetné sady kliešťov. V ponuke nájdete tiež očkovacie, odblankovacie či štikacie, nechýbajú ani hasáky pre vodárov či kúrenárov. Kvalitu zaručujú overení výrobcovia ako Whirlpower, TONA, Strend Pro či Aiwa. A nezabudnite, že využitím vernostného programu nakupujete iu dobrého kutila ešte výhodnejšie.

Ak hľadáte dokonalé doplnky do vášho náradia, kliešte, pákové, kombinované, armovacie a hasáky by mali byť na vašom zozname. Tieto nástroje sú nenahraditeľné pri mnohých domácich i profesionálnych prácach. V tomto článku sa pozrieme na ich rôzne typy a využitie.

Šikovné nástroje pre každého majstra.

Kliešte sú základnými nástrojmi, ktoré by nemali chýbať v náradí žiadneho majstra. Majú rôzne veľkosti a tvar, aby sa prispôsobili konkrétnemu úkolu. Ich hlavnou úlohou je držať a manipulovať s predmetmi, ktoré sa nedajú ľahko uchopiť rukou. Kliešte môžete použiť pri montáži a demontáži, pri výrobe, oprave a úprave rôznych predmetov. Sú potrebné pri práci s elektrickými vodičmi, spojkami, skrutkami a inými súčiastkami.

Pákové, kombinované, armovacie a hasáky: Všetko, čo potrebujete pre dokonalú prácu!

Pákové kliešte majú predĺžené rukoväte, ktoré umožňujú väčšiu silu pri ovládaní. Používajú sa na rezanie drôtu, reťaze a iných tvrdých materiálov. Kombinované kliešte majú viacero funkcií, ako napríklad rezačku, drôtové strihačky, úchopové plochy a ďalšie. Armovacie kliešte sú špeciálne navrhnuté pre armovanie, ktoré sa používa pri betónových konštrukciách. Hasáky sú kliešte, ktoré sa používajú na strihanie, lúpanie a krútenie drôtu a kábla.

Kliešte sú nenahraditeľné nástroje, ktoré majú široké využitie pri rôznych prácach. Pákové, kombinované, armovacie a hasáky sú len niektoré z mnohých typov klieští, ktoré môžete mať vo vašom náradí. Vyhľadajte tie, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám a urobte prácu jednoduchšou a efektívnejšou.