Farebné - vzorkovník farieb

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Plánujete zútulniť vaše izby, ale neviete ako? Základom je správny výber farieb pre steny vášho domu, bytu či kancelárie. Ak ste sa rozhodli, že budete trochu experimentovať a že čisto biela farba nie je váš štýl, pozrite si našu ponuku farebných interiérových farieb. Pre vzorkovník nemusíte chodiť do predajne.
Pri farbách z našej ponuky si môžete farebné možnosti pozrieť online priamo z pohodlia vašej obývačky. Stačí klik na konkrétnu farbu, napríklad na farebné farby Primalex Inspiro či Primalex plus.
Veľmi vyhľadávanou alternatívou k bielym stenám je v súčasnosti béžová farba stien. Pri kombinácii bielych stien s jednou či dvomi stenami alebo menšími interiérovými detailmi v inej farbe sú žiadanými napríklad tyrkysová farba, hnedá farba aj sivá farba a ich odtiene. Samozrejme v závislosti od izby, v ktorej majú byť vybrané farby použité. Aj tu však platí, že koľko ľudí, toľko chutí. Rozhodnutie, ktorá interiérová farba do spálne je vhodná práve pre tú vašu, ktorá farba sa bude páčiť vašim deťom v ich detských izbách alebo ktorá farba do obývačky vhodne doplní váš nábytok a zariadenie, je len na vás. Nie nadarmo sa hovorí, „urob si sám.“ Podľa vlastného štýlu, podľa svojich predstáv.