Štítové kovanie

Zobrazuje sa všetkych 17 výsledkov

Zobrazuje sa všetkych 17 výsledkov

Či už nahrádzate starú kľučku alebo kupujete nové dvere, v našom e-shope vám vieme ponúknuť okrem rozetového kovania aj štítové kovanie. Pri kúpe tohto druhu kovania je dôležité poznať rozteč ( rozostup v mm od osi kľučky po os kľúča). Najčastejšie sa stretávame s rozstupom 72 mm, čo je v dnešnej dobe štandardný rozmer. Tiež sa ale používa 90 mm92 mm (predovšetkým u starších typov dverí) a v naozaj netradičných prípadoch  aj 88 mm a 55 mm.
A ak sa zaregistrujete do nášho vernostného programu, určite oceníte jeho výhody pri ďalších nákupoch.

Štítové kovanie na dvere je nádherný spôsob, ako dodat svojmu domu viac šarmu. Tento príťažlivý doplnok vám poskytne pohodlie a luxus a tiež vám umožní vytvoriť nádhernú atmosféru v miestnosti. Nie je náhodou, že štítové kovanie na dvere je veľmi obľúbeným spôsobom dekorácie.

Štítové kovanie na dvere dodáva domu originálny a elegantný vzhľad. Kovanie môže byť vyrobené z rôznych materiálov, ako je drevo, mosadz, bronz, oceľ atď. Takže je tu veľa možností na výber. Kovanie môže byť vyrobené v tradičnom alebo modernom vzhľade, takže si môžete vybrať podľa svojho vkusu. Rovnako ako kovanie, dvere môžu byť vyrobené zo stejných materiálov a môžu byť nakonfigurované tak, aby vyhovovali vašim požiadavkám.

Môže tiež byť kombinované s inými dekoračnými prvkami, ako sú rámy, sklenené panely, tesniace lišty a ďalšie. Môžete si dokonca vybrať, či chcete, aby boli vaše dvere otvárané smerom dovnútra alebo von z miestnosti. Toto vám umožní prispôsobiť dvere presne podľa vašich požiadaviek.

## Oživte váš dom s kovaním na dvere!
Štítové kovanie na dvere je veľmi jednoduchý spôsob, ako doplniť a oživiť váš dom. Budete mať možnosť vybrať si z rôznych materiálov, farieb a štýlov, čím dosiahnete nádherný a uspokojivý vzhľad. Kovanie môže byť veľmi dekoratívne, alebo môže byť vyrobené s cieľom zvýšiť bezpečnosť vášho domu. Ako je tomu v prípade iných typov kovania, štítové kovanie dokáže ochrániť dvere pred poškodením zvonením alebo iným nehody.

Je veľmi obľúbeným spôsobom dekorácie a môže tiež slúžiť ako spôsob, ako zvýšiť vašu bezpečnosť. Ak sa rozhodnete pre tento typ kovania, uistite sa, že ste si vybrali správne materiály, farby a štýly pre to, aby ste dosiahli dokonalý vzhľad.

Štítové kovanie na dvere je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú pridať svojmu domu viac šarmu a luxusu. Môžete si vybrať z rôznych farieb, materiálov a štýlov, takže si môžete vybrať presne to, čo presne zodpovedá vašim požiadavkám. Štítové kovanie na dvere vám tiež poskytne bezpečnosť a ochranu. Takže už niet pochýb, že štítové kovanie na dvere je skvelým spôsobom, ako oživiť váš dom!