Škárovacia hmota Ceresit CE-60 GRAPHITE 2kg polymérová

 22.80/ks
(vrátane DPH)

Ceresit CE 60 je škárovacia hmota, ktorá poskytuje spoľahlivý výkon pre rôzne obklady a dlažby. Bez ohľadu na to, či pracujete s mozaikou, veľkoformátovými obkladmi, dlažbou alebo kameňom, táto hmota je pripravená na každú výzvu.

5 skladom

ZĹAVA 7% pri nákupe nad 50€! Zľava sa nevzťahuje na produkty v kategórii Výpredaj a inak zľavnený tovar.
Katalógové číslo: CERESIT60 GRAPHITE 2 Kategórie:

Sme tu pre Vás už od roku 1996.

Objednávky do 11:00
odosielam v ten istý
pracovný deň.

Auto s hydraulickou rukou – ROZVOZ Považie. Eshop objednávky cez SDS, GLS, Packeta a osobný odber.

9 800+ produktov
skladom.

Popis

Ceresit CE 60 – Škárovacia Hmota pre Bezstarostné Aplikácie

Vlastnosti:

1. Univerzálnosť pre Rôzne Materiály

Ceresit CE 60 je škárovacia hmota, ktorá poskytuje spoľahlivý výkon pre rôzne obklady a dlažby. Od mozaiky po veľkoformátové obklady, táto hmota je pripravená na každú výzvu.

2. Vysoká Flexibilita pre Rôzne Plochy

S vysokou flexibilitou umožňuje použitie Ceresit CE 60 na vodorovných aj zvislých plochách vo všetkých typoch interiérov, vrátane kúpeľní a kuchýň.

3. Farebná Stálosť Bez Konkurencie

Inovatívna technológia viazaného pigmentu zaručuje 100% farebnú stálosť. Žiadne vymývanie farby, žiadne výkvetky, ani zmena farby.

4. Žiadne Miešanie s Vodou

Bez obsahu cementu, nemusí sa miešať s vodou. Eliminuje problémy so zmenou farby, výkvetmi alebo prasklinami spôsobenými tuhnutím cementu.

5. Opakovateľné Použitie a Ľahká Aplikácia

Žiadne meranie, žiadne miešanie. Možnosť opakovaného použitia s jednoduchou a rýchlo umývateľnou aplikáciou. Ľahké profilovanie a neviditeľné opravy.

Prečo Vybrať Ceresit CE 60?

Ceresit CE 60 je skvelou voľbou pre tých, ktorí očakávajú spoľahlivú škárovaciu hmotu s vynikajúcou farebnou stálosťou. Jeho univerzálnosť, vysoká flexibilita a jednoduchá aplikácia robia z tejto hmoty ideálneho partnera pre každý obkladový projekt.

Investujte do bezstarostných aplikácií s Ceresit CE 60 a užívajte si trvalú krásu vašich obkladov a dlažieb. Objednajte si ju ešte dnes a zažite výhody spoľahlivej škárovacej hmoty od Ceresit.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 2 kg
Balenie

2 kg

Farba

Výrobca

ceresit

Technické listy

Youtube videá