FineXX®STAR multi MULTI-LOCH, 225mm, brusivo mriežka pre SDK žirafy

 5.76
(vrátane DPH)

Papier brúsny MULTI-LOCH, 225mm, brusivo mriežka pre SDK žirafy. brúsnym papierom [FineXX®STAR multi Velcro sandpaper 225 mm] získate to najlepšie z oboch svetov: všestrannosť a odolnosť. Špeciálne navrhnutý podklad so suchým zipsom umožňuje jednoduchú aplikáciu, ale zároveň zaručuje, že váš brúsny papier bude bezpečne pripevnený k akémukoľvek povrchu, na ktorom pracujete.

ZĹAVA 7% pri nákupe nad 50€! Zľava sa nevzťahuje na produkty v kategórii Výpredaj a inak zľavnený tovar.
Katalógové číslo: - Kategórie:

Sme tu pre Vás už 28 rokov!

Vaše online objednávky do 11:00
odosielam v ten istý
pracovný deň.

Auto s hydraulickou rukou – ROZVOZ Považie. Eshop objednávky cez SDS, GLS, Packeta a osobný odber.

9 500 produktov
skladom.

Popis

Papier brúsny MULTI-LOCH, 225mm, brusivo mriežka pre SDK žirafy

Ak ste montážnik sadrokartónových dosiek, viete, že nástroje a materiály, ktoré používate, môžu vašu prácu ovplyvniť. Preto sme vytvorili [FineXX®STAR multi brúsny papier so suchým zipsom 225 mm].

S brúsnym papierom [FineXX®STAR multi Velcro sandpaper 225 mm] získate to najlepšie z oboch svetov: všestrannosť a odolnosť. Špeciálne navrhnutý podklad so suchým zipsom umožňuje jednoduchú aplikáciu, ale zároveň zaručuje, že váš brúsny papier bude bezpečne pripevnený k akémukoľvek povrchu, na ktorom pracujete. A vysokokvalitný velúrový materiál umožňuje hladké, rovnomerné ťahy, čím zabezpečuje, že každý centimeter vašej práce dostane pozornosť, ktorú si zaslúži.

Takže či už dokončujete inštaláciu, alebo len tu a tam upravujete ostrý roh, [FineXX®STAR multi Velcro brúsny papier 225 mm] vám bude k dispozícii na každom kroku.

Viacnásobný brúsny papier FineXX®STAR so suchým zipsom 225 mm poskytuje rýchly a účinný spôsob vyhladzovania škár sadrokartónu. Tento brúsny papier sa skladá zo špeciálneho brúsiva, ktoré vydrží dlhšie ako tradičné brúsne papiere, čo znamená, že za kratší čas urobíte viac práce. Má tiež jedinečný lepiaci podklad, vďaka ktorému ho ľahko pripevníte na akúkoľvek brúsku na sadrokartón.

Keďže brúsny papier FineXX®STAR multi Velcro 225 mm je vyrobený s vynikajúcim lepiacim podkladom, nebude z vašej brúsky padať počas používania ani keď ju budete po práci ukladať. To znamená, že nepotrebujete žiadne špinavé lepidlá, ako je páska alebo lepidlo – môžete ho jednoducho nalepiť a začať!

Brúsny papier FineXX®STAR multi Velcro 225 mm sa dodáva v balení s desiatimi listami, aby ste ich mali vždy po ruke dostatok na akúkoľvek prácu. Každý hárok má dva 25 mm kotúče na každej strane, ktoré sú špeciálne navrhnuté na použitie so sadrokartónovými spojmi. Kotúče majú rôznu zrnitosť: jedna strana má strednú zrnitosť (110), zatiaľ čo druhá strana má jemnú zrnitosť (120).

Ak ste montér sadrokartónu, viete, že brúsenie je neoddeliteľnou súčasťou práce. Viete tiež, že môže byť časovo náročné, frustrujúce a jednoducho ťažké.

Ale čo keby sme vám povedali, že existuje spôsob, ako si brúsenie uľahčiť? Spôsob, ako vám práca pôjde rýchlejšie? A spôsob, ako dosiahnuť požadované výsledky bez obetovania kvality alebo bezpečnosti?

Pravdepodobne by ste si povedali: “Prečo mi to nikto nepovedal?” No teraz sa to stalo! S [názov výrobku] sme vytvorili nový druh brúsneho papiera, ktorý vám výrazne uľahčí prácu: má suchý zips na oboch stranách, takže bez ohľadu na to, aký veľký alebo malý je váš projekt, vždy budete môcť využiť tento nový revolučný brúsny papier!

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Použitie

okrúhle brúsne papiere na všetky brúsky

Priemer

225 mm

Zrno

P 100, P 120, P 60, P 80, P 150, P 220

Technické listy

Youtube videá